Çukur Ersoy Neden Öldü Diziden neden Ayrıldı Neden Çıktı Hangi Diziye Geçti?

Çukur Ersoy Neden Öldü Diziden neden Ayrıldı Neden Çıktı Hangi Diziye Geçti?

Yazar: Emre Çukur Dizi Haberleri

Çukur 2. sezon 15. bölümü ile ekranlara geldi ve Kara kuzuların can damarlarından biri olan Ersoy un içlerindeki hain olduğu ortaya çıktı. Ersoy ise bunu anlamalarının şaşkınlığı içinde kendini bu olaydan siyirmanın yollarını aradı.

Çukurda 15. bölümde hem izleyicilerin hem oyuncuların nefeslerini tuttuğu bir yandan tansiyonun yükseldiği diğer yandan da duygu yüklü anların yaşandığı bölüm olarak televizyon ekranlarına kazandı. Çukurda savaş başladı. Artık yepyeni bir dönem Karakuzular dan sonra Koçovalılar ile başlayacak.

Bir yandan Kara kuzuların Çukurdan çıkmak istemesede zorunluluk gereği Çukuru terk etmek durumunda kalmaları, diğer yandan Yamac’ın Saadet ve bebeğinin yaşadığını öğrenmesinin vermiş olduğu mutluluk ve bununla birlikte kardeşi vartoluya destek olması görülmeye değerdi.

Bu hafta çukurda duyulacak ateş sesleri büyük bir fırtınanın habercisi oldu. Çukurda Koçovalılar ile yeni bir dönem başlayacak. Karakuzular çukura kimseyi almamak için bütün çaba sarf etse de kardeşlerin bir araya gelmesi ile Çukur yeniden koçovalıların eline geçecek. Bu sırada ise Cumali ve Selim karşılaşacak. Cumali ve Selim ilk etapta sarılsada daha sonra Cumali Selim’i odunla bir güzel dövecek. Selim Cumali’nin elinden Yamaç sayesinde kurtulacak. Arkasından gelen Cumali konuşmalarının ardından duygu dolu anlar izleyiciyi saracak.

Tabii bu kadar kargaşanın arasında koçovalıların Uzun zaman sonra hep birlikte olmasının mutluluğu yaşanırken çukurun ana karakterlerinden birinin vurulması çukurda bütün dengeleri alt üst edecek.

Peki dizide Ersoy ölecek mi diye merak edilen konular izleyicinin aklını bulandırdı. Ersoy’un Koçavalılarla işbirliği yaptığını öğrenen Çeto ve Mahsun Ersoy’u öldürdü. Fakat bunu Karakuzulara Koçavalılar öldürdü diye enpoze etti. Ersoy bizim için Karakuzular için kendini feda etti dedi ve onu unutmayacağız unutturmayacağız diyerek Koçavalıların üzerine tüm karakuzuları işaret etti.

Etiketler: çukur Ersoy diziden denen ayrıldıu ERSOY DİZİDEN NEDEN ÇIKTI ERSOY NEDEN ÖLDÜ


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL