Çukur Fatih Kim, Victor’un Adamı kim?

Çukur Fatih Kim, Victor’un Adamı kim?

Yazar: Emre Çukur

Çukur’da yeni karakterler girmeyed evam ediyor. Şimdi Çukur’da yeni bir hesaplaşma dönemi başlar. Azer Kurtuluş Victor’un parasını çalmış ve onun yerine boncuk vermiştir. Victor ise şimdi ger igelmiş ve adamı FAtih ile Azer’i bitirmeye karar vermiştir.

Dizide Fatih karakteri yan karakter olarak karşımıza çıkıyor. Peki Fatih kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? İsterseniz bu gelişmenin Yamaç ve Azer cephesine nasıl bir katkı sağlayacak biraz onu konuşalım. Azer Vicgor gibi bütyük bir düşmanla baş edemeyecektir. Bunun için bir anlaşma yapmak zorunda kalacak.

Bu anlaşmayı ise Yamaç’la yapacak. Yamaç’la yapacağı anlaşma gereği Victor’un işini bitirmeye karşılık İstanbul’u Yamaç’a verecektir. Bu anlaşma ile Azer ve Yamaç aynı cephede savaşacaklardır. Şimdi asıl düşman ise Victor olacaktır. Victor ilerleyen bölümlerde Çukur’u gözüne kestirecektir.

Fatih karakterini canlandıran oyuncuyu şuanda araştırıyoruz. Detaylı bilgilere ulaştığımızda haberimize eklenecektir. Fatih aslıdna yan karakterdir ancak Victor’un sağ kolu olduğu için Çukur’da ara ara karşımıza çıkacaktır.

Fatih, Rus Victor için çalışan birisidir. Azer’i kaçırmış ve Victor’dan aldığı 2 milyon doların hesabını sormaktadır. Fatih Azer’e; “Victor’un parasını çaldın ve onun yerine de boncu kverdin. Sonrada adamcağızı öldürdün. 3 hata arka arkaya. Can onundu mal bizim olacaktır. ama şurası kesin: parası bizimdi. ‘ milyon doların üzerine yatacaksan o paranın kime ait olduğunu önce araştıracaksın Azer Kurtuluş” dedi.

Etiketler: çukur azer'i kaçıran kim çukur fatih kim çukur victor kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL