Çukur Final Tarihi 2019 Ne Zaman Bitecek? Ne Zaman Final Yapacak

2 sezon boyunca Show Tv ekranlarının vazgeçilmez dizisi reyting de zirvenin sahibi ”Çukur” final tarihi açıklandı! Show Tv ekranlarının fenomen dizisi Çukur sezon boyunca nefesleri kesmeye devam ediyor. Final tarihi izleyiciler tarafından merak ediliyor. Devam edecek mi etmeyecek mi sizler ne düşünüyorsunuz ? 

 Show Tv ekranlarının şahane dizisi Çukur yep-yeni bölümleri ile izleciyle buluşmaya devam ediyor. Güçlü bir kitleye sahip olan dizi 2 sezon boyunca takipçileri zirve de kalmasına destek oldu. Farklı hikayeye sahip olması ile birlikte tüm izleyicinin dikkatini ister istemez çekiyor. Dizinin kalitesinin üst seviyelerde olması reyting başarısında gosteriyor. 2. Sezonda Koçavalıların darma duman olması ile birlikte Çukur da mahalle karmakarışık hal aldı. Cumali Koçovalı’nın da hapisaneden kaçması ile birlikte 3 kardeşin Çukur’u tekrar ellerinden almak için bir araya geliyor ve  canla başla uğraşıyorlar. Çeto’yu alt etme çabaları şuan için olumlu yönde ilerliyor. Çukur da işler çok karışık Saadet’in hamile hali ile Çeto’nun elinde olması ve Koçavalıların sahip olduğu herşeyi ellerinden almaları oldukça yoğun bir sezon geçecek gibi gözüküyor. Peki dizi bu şekilde ilerlerken sezonun sonunda dizi ile ilgili nasıl bir karar alınacak ? Dizi 3. Sezonu görecek mi ? 3. Sezona devam edecek mi ? Yoksa bu sezon final kararı mı alacak? Dizi ile ilgili konuları veya merak ettiklerinizi haberimizde ve sitemizden ulaşabilirsiniz.

Çukur dizisi bu kadar başarı ve kaliteye sahip olması ile birlikte zirveyi görmüş başarlı bir yapıma sahiptir. Dizi 3. Sezonda izleyiciye kötü haberi verdi. Önümüzdeki sezon Çukur malesef 3. Sezonda izleyici ile buluşmayı düşünmüyor. Bu sezon dizi final kararı alıyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 26 Kasım 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın