Çukur Final Tarihi 2019 Ne Zaman Bitecek? Ne Zaman Final Yapacak

2. sezon boyunca Show Tv ekranlarının vazgeçilmez dizisi reyting de zirvenin sahibi ”Çukur” final tarihi açıklandı! Show Tv ekranlarının fenomen dizisi Çukur sezon boyunca nefesleri kesmeye devam ediyor. Final tarihi izleyiciler tarafından merak ediliyor. Devam edecek mi etmeyecek mi sizler ne düşünüyorsunuz ? 

 Show Tv ekranlarının şahane dizisi Çukur yep-yeni bölümleri ile izleciyle buluşmaya devam ediyor. Güçlü bir kitleye sahip olan dizi 2 sezon boyunca takipçileri zirve de kalmasına destek oldu. Farklı hikayeye sahip olması ile birlikte tüm izleyicinin dikkatini ister istemez çekiyor.

Dizinin kalitesinin üst seviyelerde olması reyting başarısında gosteriyor. 2. Sezonda Koçavalıların darma duman olması ile birlikte Çukur da mahalle karmakarışık hal aldı. Cumali Koçovalı’nın da hapisaneden kaçması ile birlikte 3 kardeşin Çukur’u tekrar ellerinden almak için bir araya geliyor ve  canla başla uğraşıyorlar.

Çeto’yu alt etme çabaları şuan için olumlu yönde ilerliyor. Çukur da işler çok karışık Saadet’in hamile hali ile Çeto’nun elinde olması ve Koçavalıların sahip olduğu herşeyi ellerinden almaları oldukça yoğun bir sezon geçecek gibi gözüküyor. Peki dizi bu şekilde ilerlerken sezonun sonunda dizi ile ilgili nasıl bir karar alınacak?

Dizi 3. Sezonu görecek mi ? 3. Sezona devam edecek mi ? Yoksa bu sezon final kararı mı alacak? Dizi ile ilgili konuları veya merak ettiklerinizi haberimizde ve sitemizden ulaşabilirsiniz.

tıkla>>> Çukur’da Sena’nın Yerine Kim Gelecek? Yeni Kadın Başrol Kim?

Çukur dizisi bu kadar başarı ve kaliteye sahip olması ile birlikte zirveyi görmüş başarlı bir yapıma sahiptir. Dizi 3. Sezonda izleyiciye kötü haberi verdi. Önümüzdeki sezon Çukur malesef 3. Sezonda izleyici ile buluşmayı düşünmüyor. Bu sezon dizi final kararı alıyor.

Çukur Final Tarihi 2019 Ne Zaman Bitecek? Ne Zaman Final Yapacak (8 Yorum)

  1. çukur reytig çok iyi di ama vuslat başlıyca iiyi di lütfn çukur dizi final olmasın

  2. Cukur ilk baslangicda Acaip Entresandi,Sezon finalina soktular,Dizinin icine ettiler,Biz Cukurun Bagimlisiydik,Cocuklarla Ben,simdi Ikinci Sezon basladi,fazlada ilgimizi cekmiyor artik,Eskiden öglen Nöbetinden cikip yetiscem diye,Radar a yakalaniyordum,Simdi fazlada umrumda degil,ölenleri diriltiyorlar anca,salak salak bitmez bilmeyen bir kavga,ya Alin Cukur sizin olsun,yada birakin,Arkadasim,Kemal,Dönmer degirmen gibi evirip cevirip pisirip önümüze koyyor,yemiyoruz artik,Bayatladi.

  3. Cukur her yerde izlemeyen bos yapmasin kimseye zorla izletmiyolar bitirirlerse yani lanet olsun beyin yok yemin ederim

  4. tek izlediğim dizi buydu. onun gibi bir dizi asla geri gelmez ayrıca akını çok merak ediyoruz nolur bitirme sayın ay yapım…