Çukur Hale Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Çukur Hale Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinde heyecan kaldığı yerden devam ederken dizide Aliço’nun sevdiği Hale karakteri Aliço’yu korumak isterken Hale vurulur ve yere yığılır. Peki Hale ölecek mi? Öldü mü? Diziden çıktı mı? Tüm bilgileri yazımızda bulunabilirsiniz.

Çukur Hale Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Çukur dizisinin 20. bölümünde Aliço tehlikededir ve burada Hale’de yanındadır. Aliço burası kötü gidelim derken Aliço ve Yamaç’ın ağladığı ve yere baktıkları gözükür. Tabi tüm bunlar fragmanda gözükmektedir. Fragmanda verilen diğer konu ise Yamaç’ın Beyefendi’nin evine gidip delirme görüntüleridir. Bu görüntülerden acaba Hale vuruldu da Yamaç da bunun üzerine Beyefendi’yi öldürmeye mi gitti, diye düşündürdü.

Benim düşüncem de bu doğrultuda zira Aliço ve Yamaç neden orada ağlasın. Biliyorsunuz Hale bilmeden Beyefendi’ye istihbarat sağlıyordu. O bunu iyi amaçla yapıyordu ancak sonradan kendisi de bu durumu öğrendi ve doğru yolu bulmuştu. Aliço’yu da seven Hale Aliço’yu korumak için kendisini feda etmiş olabilir. Hale dizide çok aktif bir rolde de değildi. Ancak Aliço’ya iyi gelen bir karakterdi. Bu yüzden Hale’nin öleceğini ve diziden çıkacağını düşünüyorum.

Çukur dizisinin 20. bölümünde Vartolu ve İdris arasında da bir savaş başlayacağa benziyor. Bu savaşta kimin galip geleceği ise merak konusu. Bu savaş ancak bir şekilde durur. Zira bu savaşı başlatan isim Vartolu’dur. Dolayısıyla Vartolu babası İdris’in kendisinden haberi olmadığını bu yüzden de kendisini arayamadığını, varlığını haber alır almaz ise armaya koyulduğunu bilse bu savaş burada biter ve baba oğul düşmana karşı birlikte hareket edebilirler.

Çukur dizisinde Hale karakteri ile ilgili ne söyleyebilirsiniz. Sizce Hale ölecek mi? Ölmeli mi? Diziden çıkmalı mı? Yoksa Aliço’nun sevgilisi olarak diziye devam mı etmeli? Bu konuda ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Çukur dizisinde Baykal Hale’yi öldürtür. Amacı Yamaç’ı sıkıştırmaktır. Hale Bayefendi tarafından öldürülür.

Ç[mavitext]ukur 21. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Çukur 20. Bölüm Fragmanı

Etiketler: çukur hale diziden çıktı mı çukur hale öldü mü çukur hale ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL