Çukur Halis Karataş Kim? Efsane Jokey!

Çukur Halis Karataş Kim? Efsane Jokey!

Yazar: Emre Çukur

Çukur dizisinde yayınlanan son bölümde sürpriz bir isim diziye konu oluyor. Başarılı ve ödüllü Jokey Halis Karataş dizide kısa bir süre izleyici karşısına çıkacak. Çukur dizisi Halis Karataş kim? Efsane Jokey Halis Karataş hakkında merak edilenler…

Çukur dizisinde bu hafta başarılı Jokey Halis Karataş ve yeni vizyona giren Şampiyon filminden bahsedilecek. Başrollerinde Farah Zeynep Abdullah ve Ekin Koç’un yer aldığı film Çukur dizisinde tanıtılacak. Çukur dizisinde aynı zamanda filmle bağlantısı olan Halis Karataş’tan da bahsediliyor.

Halis Karataş ve Cumali’nin yolları kesişecek merak edenler için Çukur dizisi Halis Karataş kimdir sorusunu yanıtladık. Halis Karataş 2 Ekim 1972 yılında Gürün’da dünyaya gelmiştir. Sivas’ta dünyaya gelen Halis fakir bir ailenin çocuğu olarak doğdu. Aileden gelme bir meslekti jokeylik. Amcası ve babası seyis ağabeyi ise jokeydi. Jokeyliğe ilk adımı 14 yaşında atmıştır. Jokeylik mesleğinde sinemaya da konu olan aşkı Begüm Atman ile evlendi.

Begüm Atman Jokey Klübü başkanı Özdemir Atman’ın kızıdır. Halis ve Begüm’ün Azra ve Özdemir adında iki çocukları olmuştur. 2014 yılında ayrılmışlardır. Halis Karataş kariyerinde 2009 yılına kadar 520 at ile 165 şampiyonluk yaşamıştır. 2012 yılında çıktığı 7 yarışın hepsini kazanmış ve spor tarihine geçmiştir.

Etiketler: çukur dizisinde reklamı yapılan film ne çukur halis karataş kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL