Çukur Hans Zimmerman Kimdir, Karakter Analizi, Oynadığı Diziler?

Fenomen dizi Çukur her geçen gün adını duyurmaya devam ediyor. Kemal’in ayrılığından sonra yeni bir karakter diziye dahil oldu. Daha önce Yunus karakterinin diziye dahil olduğunu yazmıştık. Şimdi de Hans karakteri dizinin kadrosuna eklendi. Peki Hans Zimmerman kimdir, nasıl bir karakter, gerçek adı ne?

Çukur’un yeni kötü karakteri Hans Zimmerman en dikkat çeken isimlerden. Hans, Çukur’un yeni düşmanı olarak karşımıza çıkıyor. Dizide senaryo değişiyor ve eski düşmanlar dost olurken yeni düşmanlar Çukur’a musallat oluyor. Yunus ve Hans karakterleri de bu düşmanlardan bazıları. Hans Zimmerman kimdir?

Hans Zimmerman karakterini canlandıran oyuncu Folke Paulsen’dir. Folke Paulsen 27 Kasım 1960’ta Mannheim, Almanya’da doğdu. Forsthaus Falkenau (1989), Göçmenlik Oyunu (2017) ve Schneeflöckchen (2017) filmleri ile tanınan bir aktördür.

Folke Paulsen, 1983 – 1986 yılları arasında Berlin’deki “The Circle” adlı drama okulunda (Fritz Kirchhoff School) drama çalışması ile mezun oldu. Daha sonra Berlin’deki Hochschule der Künste’de ses ve müzik okudu. Folke Paulsen, Forester’ın kızıyla Forsthaus Falkenau’da evlenen bir biyoloğu canlandırdığı Tobias Arnhoff rolüyle ülke çapında tanındı.

tıkla>>> Çukur’un Kemal’i Diziden Ayrıldı mı? Uğur Yıldıran’ın Yeni Projesi Ne?

Peki Hans karakteri Çukur’da nasıl bir rolle karşımıa çıkıyor. Hans Almanya merkezli  bir suç örgütünün başıdır. Çukur’la olan münasebeti ise eskilere dayanır. Hans’ın geçmişi ve Çukur’la bağlantısı ilerleyen bölümlerde daha net ortaya çıkacaktır.