Çukur İsa Kimin Adamı? Arabaya Neden Uyuşturucu Koydu? İsa Hain mi?

Çukur İsa Kimin Adamı? Arabaya Neden Uyuşturucu Koydu? İsa Hain mi?

Yazar: Emre Çukur

Çukur dizisi 4. bölümü ile heyecanlandırmaya devam ediyor. Dizide İdris Koçovalı’nın en yakın koruması olan İsa ihanet içerisinde mi? İsa’nın bu durumu merak konusu oldu. Peki İsa gerçekten hain mi? Yazımızda..

Çukur İsa Kimin Adamı? Arabaya Neden Uyuşturucu Koydu? İsa Hain mi?

Dizinin 4. bölümünde Yamaç Aliço’ya bir görev verir ve depoda beklemesini söyler. Aliço dediği gibi depoda gece gündüz bekler. Bu arada depoya önce Paşa gelir. Daha sonra ise İsa gelir ve arabanın bagajına uyuşturucu koyar. Daha önce de Paşa’ nın arabasından ruhsatsız tabanca çıkmış ve polise ifade vermek zorunda kalmışlardı.

Bu yüzden Yamaç Doğukan meselesini halletmek için tek başına gitmek zorunda kalmıştı. Yamaç bu durum karşısında Aliço’ya bir görev vermiş ve Paşa’nın arabasının olduğu depoda görevlendirmişti. Aliço ise görevini hakkı ile yapmıştı. Önce Paşa gelmişti. Sonra ise İsa gelmiş arabanın arkasına uyuşturucu yerleştirmişti. İsa hain miydi? Kimin adamı idi? Neden uyuşturucu koydu? Yoksa Vartolu’nun adamı mı? Tüm bu sorular ilerleyen bölümlerde cevabını bulacak.

Sizce İsa kimin adamı ve kime çalışıyor? Amacı ne? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler: çukur isa arabaya neden uyuşturucu koydu çukur isa hain mi çukur isa kimin adamı kime çalışıyor çukur isanın amacı nedir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL