Çukur Karaca Kimdir? (Ece Yaşar)

Çukur Karaca Kimdir? (Ece Yaşar)

Yazar: Emre Çukur

Çukur Karaca karakteri kim? Çukur dizisi yayınlandığı günden Karaca kim sorusu merak konusu oldu. Çukur’un sevilen karakteri Karaca kimdir?

Çukur Karaca Kimdir? (Ece Yaşar)

Karaca karakteri Çukur dizisinde Yamaç’ın yiğeni ve Selim’in de kızıdır. Dizinin başlarında Celasun’dan hoşlanan Karaca ilerleyen bölümlerde bu aşkından vazgeçmiş ve dizinin kötü karakterlerinden Azer’e aşık olmuştur. Şu sıralar Azer ile evlenen Karaca dizinin güzel oyuncularından birisidir. Peki Karaca karakterini canlandıran oyuncu kimdir?

çukur karaca gerçek adı

Çukur Ecer Yaşar Kimdir?

Ece Yaşar 1994 yılında Ankara ilinde dünyaya gelmiştir. 1.65 boyunda 53 kg ağırlığındaki oyuncu başak burcudur. Eğitimini Ankara Üniversitesi Dil Tarih-Coğrafya Fakültesi Oyunculuk alanında tamamlamıştır.

Oyunculuk alanında yeni olan Yaşar Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi Kara Sevda dizisinde Eda karakterini canlandırmıştır. Dizi de Deniz bebeğin bakıcısı rolünü üstlenen oyuncu ilk rolü ile büyük beğeni toplamıştır. Ece Yaşar, dizi dışında tiyatro ile de ilgilenmektedir. Hayvan Çiftliği adlı tiyatro oyununda rol almıştır. Oyuncu doğayı, yeşili, denizi ve atları çok sevmektedir.

 

Ece Yaşar, oyunculuğun yanı sıra yönetmen asistanlığı ve reklamlarda seslendirmeler de yapmece aktadır. Onu tanıyanlar kendisini nafi bir kişilik olarak tanımlarlar. Her zaman meraklı olan Ece Yaşar, kararlı bir karakterdir. Aslında kırılgandır ancak kökleri toprağın derinliklerinde olan sağlam bir karaktere sahiptir.

Çukur Karaca (Ece Yaşar) Fotoğrafları!

 

Ece Yaşar Kara Sevda Dizisi Videosu!

 

Etiketler: çukur dizisi karaca gerçek adı çukur dizisi karaca kimdir çukur karaca ece yaşar


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL