Çukur Kemal Diziden Neden Çıktı, Neden Ayrıldı, Hangi Diziye Geçti?

Çukur Kemal Diziden Neden Çıktı, Neden Ayrıldı, Hangi Diziye Geçti?

Emre Rothzerg

Emre Rothzerg

Editör ·20:00 Aralık 8, 2019

Çukur'da ayrılık haberi netleşti. Daha öne bu konu ile ilgili 2 haber yapmıştık ve konu ile ilgili bazı  detayları sizlerle paylaşmıştık. Çukur'un yayınlanan yeni fragmanında Kemal ile ilgili net bir gelişme yaşandı. Azer, Yamaç'ı vurmak için silahı doğrulttuğunda Kemal kendisini Yamaç'a siper eder. Kemal vurulmuştur. Bu sahne ile Kemal'in diziden ayrıldığı netleşmiştir. Peki Çukur Kemal neden ayrıldı, neden çıktı, yeni dizisi ne?

Çukur'un has adamlarından, en sevilen karakteri Kemal diziden ayrıldı. Bu haber biz çukur severleri üzsede hemen Kemal karakterini canlandıran uğur yıldıran'ın hangi dizide oynayacağı araştırmaya başladık. Uğur Yıldıran neden diziden ayrıldı, yeni bir dizi projesi ile karşımıza çıkacak mı? Bu ve buna benzer sorular şuan için en merak edilen soruların başında geliyor. İsterseniz fazla uzatmadan Kemal ve Uğur Yıldıran'ın ayrıntılarına göz atalım.

Çukur yapımcıları dizide reytingleri daha da yükseltmek için birisinin ölmesini kararlaştırmışlardı. Özellikle Sefirin Kızı dizisi Pazartesi günü ekranlara gelecek ve Çukur'a rakip olacaktı. Çukur yapımcıları seyircisini kaptırmamak için büyük bir aksiyonun olması gerektiğine inanıyordu. Ve bunun için ilk adım geldi. Dizinin sevilen karakteri Kemal vurularak öldü.

Azer yamaç'ı vurmak için silahını doğrultur. Yamaç'ın iki silahı vardır ancak silahlar boştur. Yamaç ölümü kabullenmiş bir şekilde silahları yere atar ve kolları iki yana açarak Azer2in tetiğe basmasını bekler. Azer silahını ateşler ve o anda Kemal Yamaç'ı korumak için öne atılır. Kemal sırtından aldığı iki mermi yarası ile yere yığılır. O anda Yamaç Kemal2in vurulduğunu görmüş ve yıkılmıştır. Tüm Çukur'a büyük bir yas çökmüştür.

Uğur Yıldıran, kemal karakteri ile gönüllerimizi fethetmiştir. Başarılı oyuncu bundan sonra yeni dizilerle karşımıza çıkacak ve yine bizleri kendisine hayran bırakacaktır. Uğur yıldıran'ın yeni bir dizi ile yakında karşımıza çıkacağı gelen bilgiler arasında. Yeni projeler için Los Angels'a yerleşen Uğur Yıldıran orada yine oyunculuk üzerine eğitim alırken dilini de geliştirecek.

tıkla

Yorum yaz