Çukur Kemal Ölecek mi, Uğur Yıldıran Diziden Ayrılacak mı?

Çukur Kemal Ölecek mi, Uğur Yıldıran Diziden Ayrılacak mı?

Yazar: Emre Çukur

Show TV’nin rekortmen dizisi Çukur’un yeni fragmanı yayınlandı. 4. Sezon 12.bölüm fragmanında aksiyonun dozu hiç inmiyor. Fragmanda Kemal’in kanlar içindeki hali dikkatlerden kaçmadı. Azer’in Kemal’in başına silah dayaması akıllara Kemal’in diziden ayrılıp ayrılmayacağı sorusunu getirdi. Kemal ölecek mi, diziden ayrıldı mı?

Çukur 9 aralık pazartesi 3.sezon 12.bölümde çatapat ekranlara geliyor. Çukur’u vermek istemeyen Yamaç ve diğerleri sıkı bir kavgaya tutuşuyor. Azer ve diğerleri Çukur’a saldırıyor ve kıran kırana bir savaş başlıyor. Vartolunun da Çukur’a gelmesiyle ekibi tamamlayan koçovalılar topkeyün saldırıya geçiyor. Tabi bu savaşta kayıplar da yaşanıyor.

Kemal düşmanlardan kötü dayak yiyor ve son sahnede başına silah dayayan Azer’in önünde ölümü bekliyor. tabi bu sahneyi izleyen herkes kemal öldü mü ölecek mi, Uğur Yıldıran diziden ayrıldı mı sorusunu sormaya başladı. Bu sorunun cevabını arayan dizi severler özellikle sosyal medyada arayışa geçti. Sizlerin merakını gidermek adına konu ile ilgili ulaştığımız bilgileri paylaşalım.

Kemal’i kaçıran Azer ondan bilgi almaya çalışmaktadır. Kemal’e büyük işkenceler yapmış ve onu ailesi ile tehdit etmiştir. Kemal de daha fazla dayanamaz ve ona Azer’e bilgi verir. Çukur kurallarına göre Kemal yanlış yapmış ve bunun da bedelini rus ruleti yaparak ödeyecektir. Hayatını Çukur için ortaya koyacaktır. Silah ateş alırsa ölecek almaz ise canı kurtulacaktır. Peki Kemal ölecek mi?

Kemal karakteri diziden şuan için ayrılmayacak. Konu ile ilgili herhangi bir açıklama gelmedi. Uğur Yıldıran Çukur’da yer almaya devam edecek. Ne kanaldan ne de yapım şirketinden ne de kulislerde konu ile ilgili bir bilgi paylaşılmadı. Kemal Çukur’un has adamıdır ve elbette kimse ölmesini istemez. Tabi burada kanal ne yapım ekibinin verdiği karar çok önemli. Eğer reyting mücadelesi için birisi feda edilecekse bunun Kemal olma ihtimali büyüktür. Ancak son dakika senaryo değişikliği yaşanırsa Kemal karakteri ölebilir. Konunun sıcak takipcisi olarak takipteyiz. İsterseniz Uğur Yıldıran kimdir kısaca hatırlayalım.

tıkla>>> Çukur’un Kemal’i Diziden Ayrıldı mı? Uğur Yıldıran’ın Yeni Projesi Ne?

Çukur Uğur Yıldıran(Kemal) Kimdir?

Uğur Yıldıran 1981 yılında İstanbul’da doğmuştur. Gazi üniversitesi Spor akademisi jimnastik bölümü mezunu olan Uğur Yıldıran Hadise’nin katıldığı Eurovision yarışmasında Hadise’nin arkasında dansçı olarak görev yapmıştır. İlk televizyon deneyimine 2015 yılında filinta dizisi ile yapmıştır. içerde dizisinde komiser soru ile dikkatleri üzerine çeken Uğur Yıldıran asıl çıkışını çukur dizisinde oynadığı Kemal karakteri ile yapmıştır.

tıkla>>> Çukur 2 Aralık Çalan O Yar Gelir Türküsü, Cem Adrian/Zeynep Karababa

Çukur Kemal’in Vurulma Sahnesi İzle

 

Etiketler: çukur Kemal diziden ayrıldı mı çukur Kemal ölecek mi çukur'u Kemal öldü mü Uğur Yıldıran çukurdan ayrıldı mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL