Çukur Komiser Emrah Kimdir? (Alperen Duymaz)

Çukur Komiser Emrah Kimdir? (Alperen Duymaz)

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarında yayınlanan büyük beğeni toplayan dizisi Çukur’a yeni bir karakter daha dahil oluyor. Dizide daha Sena’nın bir abisi olduğunu öğrenmiştik. Ancak abisinin kim olduğu, yaşayıp yaşamadığı konusunda bir bilgimiz bulunmuyordu. İşte bu merakımız dizinin yeni bölümünde giderilecek. Diziye yeni bir karakter dahil oluyor. Çukur dizisine dahil olacak olan karakterimiz Komiser Emrah’dır. Psikopat bir yapıya sahip olacak olan Komiser Emrah hem yer altı alemini hem de Çukur’u etkileyecek. Dizide Komiser Emrah karakterini canlandıracak olan oyuncu ise Alperen Duymaz oldu. Alperen Duymaz ile ilgili tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Çukur Komiser Emrah Kimdir? (Alperen Duymaz)

1992 yılında Ankara’da dünyaya gelen yakışıklı oyuncu Alperen Duymaz, 1.83 cm boyunda ve 73 kg ağırlığındadır. Kahverengi gözlere sahip oyuncu kova burcudur. Üniversite eğitimini Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde tamamlayan oyuncu oyunculuk öncesi müzik ile ilgilenmiş ancak müziği yapamayacağını hissedince oyunculuğa yönelmiştir. Uzun yıllar basketbol oynayan oyuncunun spor ile arası gayet iyidir. Kendisi gibi oyuncu Burcu Özberk ile aşk yaşayan oyuncunun sosyal medyada birlikte çekilmiş bir çok fotoğrafı bulunuyor.

Alperen Duymaz’ın babası Edebiyat Öğretmeni, annesi ise emekli bir öğretmendir. Üç tane ablası olan oyuncu bu sayede kadınların dünyasını öğrendiğini belirtmiştir. 22 yaşında İstanbul’a gelmiş ve burada Cem Tatlıtuğ, Ebru Kavak, Ayşe Direkoğlu gibi isimlerden ders almıştır. Emrah Serbes, Ali Lidar, Kerimcan Kamal gibi isimleri okuyor. En büyük korkusu ise sudur. Sırtında bulunan pusula dövmesini ise bunun için yaptırdığını belirtmiştir.

[saritext]Çukur Doktor Aylin Kimdir? Tıklayınız![/saritext]

Alperen Duymaz, 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar isimli dizide rol almıştır. Dizide Bensu Soral, Şükrü Özyıldız, Büşra Develi gibi isimler ile birlikte oynamıştır. Aynı yıl Acı Aşk isimli dizide rol alan oyuncu Seçkin Özdemir, Erkan Can, Sezgi Sena Akay gibi oyuncular ile birlikte rol almıştır. Alperen Duymaz Kanal D ekranlarında yayınlanan Bodrum Masalı isimli dizide rol almış ve Çukur’da Sena karakterini oynayan Dilan Deniz Çiçek’in kardeşini oynamıştı. Aynı şekilde Çukur dizisinde de Dilan Deniz Çiçek’in abisi Komiser Emrah karakterini canlandıracak. Oyuncuya başarılar dileriz.

[mavitext]Çukur Vartolu Öldü mü? Tıklayınız![/mavitext]

Çukur Alperen Duymaz Bodrum Masalı Videosu

Etiketler: çukur komiser emrah kim çukur komiser emrah rol aldığı diziler çukur komiser emrah sevgilisi çukur senanın abisi kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL