Çukur Kütüphaneci Kız Kim? Gerçek Adı Ne? İnstagram Hesabı Var Mı?

Çukur Kütüphaneci Kız Kim? Gerçek Adı Ne? İnstagram Hesabı Var Mı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Çukur dizisinin son iki bölümünde dikkat çeken kütüphane görevlisi kız kim sorusu sıklıkla sorulmaya başladı. Aliço’nun uzun süredir kütüphanede yürüttüğü çalışmalar sırasında kendisine yardımcı olan görevli kız güzelliği ve düzgün fiziğiyle dikkat çekiyor. Çukur kütüphaneci kız kim?

Özellikle sosyal medya üzerinden sorgulanan kızın gerçek ismi ne instagram hesabı nedir soruları yoğun olarak gelmeye devam ediyor. Aliço ile aralarında güzel bir bağ kurulan ve onu çok iyi şekilde anlayan ve yardımcı olan kütüphane görevlisi kız herkesin ilgisini çekti.

Aliço’nun İdris Koçavalı ile bağlantısı olan Melihayı araştırmak için kütüphaneye gitmesiyle ve oradaki görevlinin Aliçoyla yakından ilgilenmesiyle dizinin ilgi gören bir karakteri oldu.

kütüphane görevlisinin ismi HİLAL KIZILDAĞ dır. MOOd oyunculuk ajansına bağlı çalışmaktadır. Ve Anne dizisinde de ufak bir rol almıştır.

Güzelliği ve sakin tavırlarıyla dikkat çeken oyuncuyla ilgili soruları en kısa zamanda sizlerle paylaşacağız.  Dizinin ilerleyen bölümlerinde daha fazla karşımıza çıkacağı için konuk oyuncu listesinde yer almıyor. ALiço ile aralarında bir aşk doğar mı bunu ilerleyen bölümlerde izleyerek göreceğiz.

Etiketler: Çukur kütüphane görevlisi kız kim Hilal Kızıldağ kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL