Çukur Lal Neden Öldü Diziden Neden Ayrıldı?

Çukur dizisi 24 Aralık heyecan dorukta. Vartolu ve Çeto aralarında anlaşmış olsa da ne Çeto ne de Vartolu sözünde durmayacak herkes kendi borusunu öttürmek için uğraş verecektir. Çukur dizisi lal neden öldü? Çukur dizisi lal diziden neden çıktı?

Vartoluyu Çetonun aramasıyla yamaç devreye girer. Ve eskisi gibi yine çukura gireceklerini dillendirirler. Yamac hemen celasun a haber verir celasunun laboratuvarın oraya gitmesni, Kemal’e ise başka bir iş verir. Artık koçovalılar Saadet ve oğlunu kurtarmak için hazırdır. Sadettin yanında ise lal bulunur ve işini hakkı ile yapmaya çalışır.

Yamaç, Metin, Kemal, Celasun tüm hazırlıklarını yapmış Cumali ile birlikte harekete geçmek için makinelerle birlikte herşey tamamdır. Aliço bir taraftan Celasun ile birlikte gözcülük yaparken Ceslasun yakalanır. Celasunu, Medet ve Salih’in yanına attılar. Celasun’u, Saadet ve Salih’i kurtarmak için Aliço, Meke’den yardım almaya gider.

Bu arada teslimat işi gerçekleşmek üzere anlaşma sağlanmış tam o sırada bütün eroin patlatılmıştır. Yamaç’ın dahiyane fikri ile ortalık karışmışıtır. Vartolu ve diğerlerini Aliço Meke sayesinde kurtarmış ve Saadetin yanına gitmiştir. Lal ise tam o esnada çocuğu alıp kaçmış ve Vartoluya silah bıraktırtmayı başarmıştır. O esnada Selim belirmiş ve Lal ı arkadan sırtından bir el ateş ederek öldürmüştür.

Çukur Lal Neden Öldü Diziden Neden Ayrıldı? (1 Yorum)