Çukur Mahsun Gerçekten Öldü mü? Nerede Saklanıyor?

Çukur Mahsun Gerçekten Öldü mü? Nerede Saklanıyor?

Yazar: Emre Çukur

Mahsun’un ölümü Karakuzular camiasına bomba gibi düşmüştür. Çeto haberi Karakuzulara bizzat kendisi vermiştir. Peki Mahsun gerçekten öldü mü? Mahsun nerede? Hiçbir yerde bulamayacağınız Çukur Mahsun analizi yazımızın devamında.

Çukur’un son bölümünde Koçavalılar Karakuzular’ın saldırısına uğramış ve çok çetin bir çarpışma sahnelenmişti. Çeto ve Mahsun arasındaki ayrışma Mahsun’un babasını bulması ile son bulacakken ilginç bir gelişme tüm dengeleri alt üst etmiştir.

Mahsun babasını görmek için evine gitmiştir. Tabi bu gidiş masum bir gidiş değildir. Çeto, Mahsun’u kandırmış babasının öz babası olmadığını, Koçovalıların bir oyunu gereği sahte bir baba olduğunu anlatmıştır. Mahsun bu yalana inanmıştır. Çeto’nun gösterdiği resimlerle Mahsun bir oyunun içerisinde olduğu yalanına inanmıştır.

Mahsun babasını takip etmiş ve evini bulmuştur. Kapıyı çalan Mahsun kapının açılması ile babasını bıçaklayarak öldürmüştür. İçerde annesinin sesini duyan Mahsun büyük bir oyunun içerisinde olduğunu anlamıştır. Ancak uzun bir aradan sonra kavuştuğu babasını çok erken kaybetmiştir. Üstelik bu kayıp kendi elleriyle olmuştur. İşin içinde Çeto’nun olduğunu anlaması ise uzun sürmemiştir.

Bir yandan Çeto’ya diğer yandan da Koçovalılara diş bilemiştir. İntikamını çok ağır bir şekilde alacaktır. Ancak Mahsun’un ölüm haberi ÇEto’ya ulaşmıştır. Mahsun babasını öldürdükten sonra kendisini de öldürmüştür. Gelen haber böyledir. Bu haberle Çeto yıkılır. Ancak Mahsun gerçekten ölmüş müdür? Senaryo gereği iyi bir yere oturan Mahsun karakterini bu kadar hızlı bir şekilde diziden çıkması hiç mantıklı değildir. Peki gerçek nedir?

Mahsun ölmemiştir. Mahsun bir yerde saklanmaktadır. Mahsun, ilerleyen bölümlerde Yamaç ve diğerlerinin suçlu olmadığını anlayacaktır. Ve büyük düşman Baykal’a karşı Koçovalılara yardım etmek için yeniden diziye giriş yapacaktır. Zaten Mahsun küçük yaşlarda kaçırıldığında onu bulmak için gelen Emmi’dir. Mahsun tüm gerçekleri tek tek öğrenecektir.

Çukur Yeni Bölüm Fragmanı

Etiketler: Çukur Berkay ateş diziden çıktı mı Çukur Mahsun Gerçekten Öldü mü Masnun Nerede


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL