Çukur Mahsun’un Gençliğini Kim Canlandırıyor? Gerçek Adı Ne?

Çukur Mahsun’un Gençliğini Kim Canlandırıyor? Gerçek Adı Ne?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Çukur dizisi pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. 2. sezonuyla ekrana gelen diziye yeni dahil olan karakterler Mahsun, Ersoy, ve Çeto karakterinin bu hafta gençliklerini izleyeceğiz. Flashback sahneleriyle ekrana gelecek olan karakterlerin gençliklerini kim canlandıracak? Çukur Mahsun’un gençliğini kim canlandırıyor.

Yeni katılan karakterin Koçavalılar’a olan düşmanlıkları nereye dayanıyor? Geçmişte neler yaşandı? Bu soruların yanıtını izleyici tam olarak almış değil. Fakat bununla ilgili gelişmeleri bu hafta yayınlanan bölümde daha net öğreneceğiz.  Çukur dizisinde Mahsun’un geçmişinden gelen hikayesini flashback sahneleriyle izleyeceğiz.

Dizinin yayınlanan son bölümünde neler yaşanmıştı? Karakuzular, Koçavalılar’ın hayatlarını sürdürdükleri eve baskın yapıp içerideki herkesi kurşun yağmuruna tutmuştur. Fakat aslında ateş ettikleri kişilerin kendi adamları olduklarını öğrenmiş ve intikam yeminleri ederek öfkeyle oradan ayrılmıştır. Baskın haberini Koçavalılara duyuran Celasun’u ise rehin almış saatlerce işkence etmişlerdi.

Karakuzuların uyuşturucu kaçakçılığı dışında organ mafyası olduğu da ortaya çıkmıştır. Çeto’nun organ kaçakçılığı yapması Vartolu ile bağlantılı olacaktır. Bunu ilerleyen bölümlerde izleyeceğiz. Diğer taraftan Mahsun’un Sena’ya olan takıntısı ise giderek artmaktadır. Dizinin en heyecanlı ve can alıcı noktası ise Yamaç’ın Ersoy’dan Çeto ve Mahsun’u etkisiz hale getirmek için yardım istediği anlar oldu.

Çukur yeni bölüm heyecanla bekleniyor. Çukur dizisi yeni bölümde Mahsun’un gençliğini canlandıracak oyuncu kim? Açıklanır açıklanmaz haberimizde yer alacaktır.

Etiketler: çukur dizisi mahsunun gençliğini kim canlandırıyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL