Çukur Meke’ye Ne Oldu? Meke Nerede? Meke Öldü mü?

Çukur Meke’ye Ne Oldu? Meke Nerede? Meke Öldü mü?

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarında yayınlanan dizi Çukur son bölümü ile nefesleri gezerken Yamaç’ın Vartolu’yu araştırması için gönderdiği Meke Doğubeyazıt’ta oyuna gelir ve kendisinden bir haber alınamaz. Yamaç yeni bölüm fragmanında Meke’yi sormaktadır. Peki Meke nerede? Öldü mü? Ölmediyse ne zaman ortaya çıkacak? Yazımızda.

Çukur Meke’ye Ne Oldu? Meke Nerede? Meke Öldü mü?

Show Tv ekranlarında yayınlanan dizi Çukur 10. bölüm heyecan içinde geçerken dizide Serdar’ın öldürülmesi ve bu ölümün Yamaç’ın üzerine kalması üzerine Feyyaz oğlu için ortalığı ateşe çevirmiş ve Yamaç ve ailesinin evine saldırıya geçmişti. Öte yandan Vartolu Saadet ile telefonda görüşürken Feyyaz’ın adamlarının Saadette zarar vereceğini anladığı anda tüm adamlarını toplayıp İdris’in evine saldıran Feyyaz’ın adamlarını öldürmüş ve Sultan’ı da ölmekten kurtarmıştı. Tüm bu gelişmeler üzerine Yamaç Vartolu’ya neden böyle yaptığını sormuş o da “Çukur evimiz İdris babamız!” sözünü hatırlatarak işin içinden sıyrılmaya çalışmıştı.

Yamaç Vartolu’nun neden böyle yaptığı ve niçin Çukur’da olduğunu anlamaya çalışırken adamı Meke’yi Doğubeyazıt’a göndermiş ve hakkında bilgi toplamaya çalışmıştı. Vartolu’nun Doğubeyazıt’ta ortağı olduğu ve tüm bildiklerini Vartolu’nun gerçek amacını söyleyeceğini anlatması üzerine Meke Doğubeyazıt’da araştırma yapmış ve sokaklarda Vartolu hakkında bilgi toplamaya çalışmıştı. Son olarak Vartolu’nun ortağı olduğu kişi ile görüşmeye gitmiş ancak burada böyle bir ortağın olmadığı bu ortak olayını Vartolu’nun tezgahladığı ortaya çıkmıştı. Meke’yi tek yakalayan Vartolu’nun Doğubeyazıt’daki adamları Meke’ye bir güzel dayak atmışlardı. Dizinin 10. bölümünde Meke ile ilgili bu kadar görüntü verilmişti.

[mavitext]Çukur Doğubeyazıt Nerede? Tıklayınız![/mavitext]

Çukur’da Meke’ye ne olduğu yönünde henüz bir bilgi bulunmuyor. Ama ölmediğini düşünüyorum. Zira Vartolu Meke’yi kendisine ulaşmaması için Yamaç’a bir koz olarak kullanacaktır. Meke bir süre Vartolu’nun elinde tutulacaktır. Vartolu ne karşılığında Meke’yi serbest bırakacak merak konusudur. Bir de Meke’nin babası Muhittin Vartolu ile karşı karşıya gelebilir. Tüm bu sahneleri merakla bekliyoruz. Sizce Meke nerede? Öldü mü? Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Çukur verilen yeni fragmanda Meke yaşıyor. Vartolu Meke’yi yakalayarak Yamaç’a iyi bir ders verirken Meke’yi son olarak babası Muhittin’in dükkanının önüne atıyor. bu durum Muhittin ve Vartolu’yu karşı karşıya getirebilir.

[mavitext]Çukur Vartolu’nun Sağ Gözü Neden Kırmızı? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: çukur meke diziden çıktı mı çukur meke nerede çukur meke öldü mü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL