Çukur Metin Ölecek mi, Cem Uslu Diziden Ayrılacak mı?

Çukur Metin Ölecek mi, Cem Uslu Diziden Ayrılacak mı?

Emre Rothzerg

Emre Rothzerg

Editör ·23:27 Şubat 11, 2019

Çukur dizisinde 11 Şubat'ta çalan duygusal şarkı Keklik Gibi Melek Mosso yorumu ile ekranlara geldi. Akabinde Metin'in yıkanıp temizlenmesi ise izleyenleri şaşırttı. Metin, kahveye geldi ve infaz için hazırlandı. Metin ölecek mi?

Çukur'da neler yaşanmıştı. Metin, Karakuzuların tehditi ile Yamaç'ı vurmuş ve Koçavalılarda bir nevi şok yaşanmıştı. Bu yaşanan şok ortamında Karakuzular ise istedikleri ni almış, yeniden yapılanmış ve bazı para kaynakları bulmuşlardır. Ancak Yamaç'ı kimin vurduğu belli değildi. Yamaç hastanede ölüm kalım mücadelesi verirken Yamaç'ı kimin vurduğu araştırılıyordu. Sonunda Yamaç'ı Metin'in vurduğu ortaya çıktı.

İdris’in, torunu ve gelinini öldüren Çeto’yla ilk defa karşı karşıya geldiği bölümde Çeto’nun isteği İdris’i önemli bir karar aşamasına getirmiştir. Yamaç ve İdris’in seçimi sonucunda Karakuzular, Çukur’a geri döndüler. Bu durum karşısında Cumali ve Salih, öfkeden deliye dönmüşlerdi. Vicdan azabı çeken Metin ile Yamaç’ın mahalle kahvesindeki yüzleşmesi, Çukur’dakilere eski günleri hatırlatmıştır.

Koçovalıların, Karakuzuların üstünde birilerinin olduğu şüphesi Çeto’nun talebiyle daha da güçlenecek. Cumali ve Salih’in attığı adım onları bir sürprize götürecek. Tansiyonun yükseleceği bölümde Yücel’in kim olduğu gerçeği de ortaya çıkacaktır. Metin ölmemiş, tabiri caizse günahlarından tövbe etmiş ve yeniden doğmuş gibi Çukur'a, Koçavalıların yanıan yeniden girmiştir.

Yorum yaz