Çukur Müzikleri Nelerdir? Çukur Dizisinde Çalan Müzikler

Yazar: Emre Dizi Şarkıları

Çukur dizisi Çukur müzikleri ile de kendinden bahsettirmeye devam ediyor. Çukur dizisinde çalan müzikler tüm izleyiciler tarafından merakla aratılıyor. Çukur dizisi, kaliteli şarkıcıların söylediği ve güzel müzikleri sahne aralarında çalmayı tercih ediyor. Kullanıcılar bu sayede çukur müzikleri nelerdir sorusunu ısrarla soruyor. Eğer Çukur dizisini daha önce hiç izlemediyseniz Çukur dizisinin konusu ise şu şekilde: Yamaç, ailesinin yaşam tarzından nefret eden ve uzun zaman önce ailesini terk etmiş, 30’lu yaşlarına yakın bir adamdır. Bir gün hayatının aşkı olan Sena ile oldukça garip bir şekilde tanışır. Sena’ya çok aşık olan Yamaç, onun hayali olan Paris’te Sena’yla evlenir. Ancak bu evliliğin ertesi günü Yamaç’ı sürpriz bir ziyaret beklemektedir. Annesi, aniden Paris’e gelip Yamaç’ı Çukur’a dönmeye zorlar. Bunun nedeni abisi Kahraman’ın ölmesi ve babası İdris’in de bilincinin kapalı olmasıdır. Yamaç, Sena’yı Paris’te yalnız başına bırakıp Çukur’a dönmek zorunda kalır. Çünkü Çukur’un Yamaç’a ihtiyacı vardır…

Sizler için Çukur müzikleri nelerdir sorusunun cevabını detaylı bir şekilde ele aldık. İşte Çukur dizisinde çalan müzikler…

Çukur Dizi Müzikleri

  • 2 Nisan tarihinde Çukur dizisinde çalan ve çok beğenilen şarkı Ceylan Ertem’in Gel Sevelim isimli parçasıydı.
  • Çukur dizisinin ilk sezonunda yayınlanan 15. Bölümünde yine izleyici tarafından çok sevilen ve ülke çağında şok sevilen parça No.1 ve Melek Mosso’nun Hiç Işık Yok isimli parçasıydı.
  • Çukur dizisinin ilk sezonunda yayınlanan 11. Bölümünde, Yamaç karakterinin yalnız yürürken çalan parça Can Güngör’den Yalnız Ölmek isimli parçaydı.
  • Çukur dizisinin ilk sezonunda yayınlanan 13. Bölümünde çalan ve sevilen şarkı ise Gazapizm ve Cem Adrian’ın birlikte söylediği Kalbim Çukur’da isimli parçaydı.
  • Çukur dizisinin ilk sezonunda yayınlanan 8. Bölümünde çalan parça Replikas’ın söylediği Yaş Elli isimli parçaydı.
  • Çukur dizisinin yine 8. Bölümünde çalan parça Ceylan Ertem’den Zalım isimli parçaydı.
  • Ayrıca Çukur dizisinde Eypio’dan Gömün Beni Çukura isimli çalan şarkı da Türk izleyicisi tarafından oldukça sevildi.
  • Vartolu karakteriyle özdeşleşen, annesinin adını taşıyan şarkı Musa Eroğlu’ndan Mihriban isimli parça Çukur dizisinin ilk sezonunda sıklıkla izleyiciyle buluştu.

Etiketler: çukur dizi müzikleri çukur dizisinde çalan müzikler çukur müzikleri dizi müzikleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL