Çukur Nehir Kim, Nasıl Bir Karakter, Hangi Oyuncu Canlandırıyor?

Çukur Nehir Kim, Nasıl Bir Karakter, Hangi Oyuncu Canlandırıyor?

Yazar: Emre Çukur

Çukur dizisi 16 eylül 2019 pazartesi günü yeni sezona başlayacak. 3. sezon için hazırlıklarını tamamlayan ve çekimlere başlayan ekipte yeni isimlerin varlığı da dikkatlerden kaçmadı. Dizide Nehir karakteri en merak edilen isimlerden. Nehir kimdir, nasıl bir karakter?

Çukur‘da büyük bir ayrılığın yaşandığı zaten dizinin tanıtım fragmanında ekranlara gelmiş ve bizleri üzmüştü. Dizide İdris karakteri ölerek ayrıldı. Oğlu Yamaç tarafından öldürülen ve diziden ayrılan İdris karakteri hikayeyi de değiştirmiş oldu. Çukur dizisi 3.sezonda farklı bir hikaye ile ekranlara gelecek. Tabi değişen hikaye yeni karakterleri de beraberinde getirecek. Bunlardan birisi de Nehir karakteri.

Çukur da Efsun karakteri ile beraber yeni sezonda boy gösterecek olan Nehir karakteri dizide dengeleri değiştirecek. Arı kovanına çomak sokacak. Tabi Çukur severlerin merak ettiği soru şu; Nehir karakteri nasıl bir kişiliğe sahip, iyi mi kötü mü, Yamaç tarafında mı yoksa kötü tarafta mı? İşte Çukur Nehir karakteri ile ilgili merak edilenler….

Çukur’a yeni katılan karakterlerden birisi olan Efsun karakteri bildiğiniz gibi kötü karakter ve babası Baykal’ın öcünü almak için Çukur’a gelir. Nehir karakteri ise Efsun’un aksine iyi tarafta olacak ve Yamaç’ın yeni aşkı olarak karşımıza çıkacak. Yamaç babasını vurduğu için psikolojisini kaybedecek. Yamaç’ı tedavi eden doktor olarak Nehir karşımıza çıkabilir. Peki Nehir karakterini canlandıran oyuncu kim, birazda ondna bahsedelim.

Nehir karakterinicanlandıran oyuncu Hazal Subaşı. Hazal Subaşı Trt 1 ekranlarında gösterilen Adını Sen Koy isimli günlük dizi ile yıldızı parladı.

1996 İzmir doğumlu olan Hazal Subaşı, İzmir Ekonomi Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun olmuştur. 2015 yılında Miss Turkey’de 3.oldu. Daha sonra kariyerini oyunculuk üzerinde devam etme kararı aldı. Adını Sen Koy dizisinde Trt1 ekranlarında izleyici ile buluştu. Kısa sürede özellikle bayanların beğenisini kazandı.

Günlük dizi ile ününe ün katan Subaşı daha sonra farklı projelerden teklifler almaya başladı. Adını Sen Koy’un 3. Sezonunda dizisiden ayrılma kararı aldı ve sezon dizilerinde boy göstermeye başladı. 2018’de Bir Umut Yeter ve 2019’da Halka isimli dizilerde oynadı.

tıkla>>> Çukur Aliço Gerçekten Öldü mü, Kurtuldu mu?

Diriliş Osman dizisinde adı geçsede genç ve güzel oyuncu Çukur dizisi ile anlaştı. Şuan da Çukur’da Nehir karkaterini canlandırmaktadır. Kendisine yeni projesinde başarılar dileriz. Peki Nehir karakteri hakkında sosyal medyaya düşen karakter analizleri neler?

1- Nehir, İdris ve Meliha’nın kızıdır. Meliha ile İdris arasındaki en büyük sır da budur.

2- Nehir, Azer’in kardeşi ve Celasun ile aşk yaşayacak.

Etiketler: çukur Hazal subaşı kim çukur nehir kim çukur nehir’in gerçek adı çukur yeni karakterler çukur yeni oyuncular


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL