Çukur Paşa Öldü mü? Aliço Paşa’yı Vurdu mu?

Çukur Paşa Öldü mü? Aliço Paşa’yı Vurdu mu?

Yazar: Emre Çukur

Çukur dizisi 5. bölümde Aliço namlusunun ucuna Emmi ve Paşa’yı almıştı. Dizinin 6. Bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Aliço Paşa’yı hedef almış ve silah sesi duyuldu. Peki Aliço Paşa’yı gerçekten vurdu mu? Paşa öldü mü? Yazımızda..

Çukur Paşa Öldü mü? Aliço Paşa’yı Vurdu mu?

Dizinin 5. bölümünde Selim içerdeki hainlerden biri olan İsa’nın intihar etmesini sağladıktan sonra Yamaç’ın aklını karıştırmak için bir hamle yapar ancak bu hamle Selim için iyi olmayacaktır. Selim Paşa ve Emmi’den birinin hain olduğunu söyleyerek plan yapar ve ikisinden birininin hain olabileceğini söyler. Yamaç ise Aliço’yu yanına alarak Paşa ve Emmi’yi uzaktan gözetler ve namluyu ikisine birden doğrultur.

Aliço 6. bölüm fragmanında ise namluyu son olarak Paşa’ya doğrultmuş ve Paşa’ya bir el ateş ettiği duyulmuştur. İzleyicini burada Aliço Paşa’yı vurdu mu? Paşa öldü mü? Diziden çıkacak mı soruları aklılarına gelir. Peki Paşa vuruldu mu?

Şu ana kadar Paşa karakterinin dizide öleceği hakkında bir resmi bilgi verilmedi. Şahsi düşüncem Paşa’nın ölmeyeceğidir. Aliço Paşa’yı vurmamıştır. Selim’in ihanetini ortaya çıkarmak için böyle bir oyun oynadığını düşünüyorum. Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz.

[mavitext]Çukur Paşa Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Çukur 6. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: çukur aliço paşayı mı vurdu çukur paşa öldü mü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL