Çukur Saadet Ölecek Mi? Öldü Mü? Diziden Ayrılacak Mı?

Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi olan Çukur dizisinde Saadet tehlikeli bir doğumla karşı karşıyadır. Müslüm’ün söyledikleri aklına geldikçe bebeği doğurmak istemeyen Saadet hem kendini hem bebeğin hayatını tehlikeye sokar. Çukur dizisi yayınlanan 45. bölümde Saadet ölecek mi? Öldü mü?

Saadet büyük ihtimal ölmeyecek.

Show TV’nin ilgiyle izlenen dizisi Çukur’da nefes kesen bir sezon finali izleyenleri bekliyor. Sadet hamile olduğunu Vartolu’ya söyledikten sonra birlikte her şeyden uzaklaşırken. Vartolu hayatında hiç yaşamadığı mutluluğu yaşarken, Saadet’in acı içinde kendisine bağırdığını  duyuyor. Çukur dizisi Saadet ölecek mi? Öldü mü sorusu da izleyenler tarafından merak edildi araştırıldı.

 

Çukur sezon finalinde yer yerinden oynayacak. Sadece Vartolu cephesinde değil bütün karakterin farklı farklı olayları olacak fakat biz şimdi 2. fragman yaşananlardan yola çıkarak Sadiş’e ne olacak sorusunu yanıtlayacağız. Saadet hamile olduğunu Vartolu’ya açıkladıktan sonra birlikte Çukur’dan çok uzaklarda mutluluklarını yaşamaya karar verirler. Tam Vartolu Medet’e ne kadar mutlu olduğunu anlatırken Saadet’in Salih diye feryat ettiğini duyar. Saadet’in sesini duyan Vartolu tüm hızıyla koşar fakat Saadet’in acı içinde bağırması çok geç olmaz.

Vartolu ve Saadet’in diziye kattığı saf ve temiz aşkları Saadet’in ölümüyle son  mu bulacak? Saadet’i kim öldürmek istedi? Saadet’in öleceğini düşünmüyoruz. Ölen kişi Medet olabilir. Çünkü Saadet fragmanda gördüğü başka bir olaya karşı tepki gösteriyor. Zarar gören kişi Sadet değil. Fakat hem Vartolu’yu hem de Saadet’i derinden etkileyecek biri zarar görüyor.

Vartolu’yu bu kadar üzen Saadet değilse kardeşi yerine koyduğu en iyi adamı Medet olabilir.