Çukur Salih (Vartolu) Öldü mü, Ölecek mi? Erkan Kolçak Köstengil Diziden Çıktı mı?

Çukur Salih (Vartolu) Öldü mü, Ölecek mi? Erkan Kolçak Köstengil Diziden Çıktı mı?

Yazar: Emre Çukur

Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen çukur dizisi yaprak dökümü Ne başladı. Çukur dizisinden bir oyuncunun ayrılacağı daha önce kulislerde konuşulmuştu. 25 şubat pazartesi yayınlanan fragmanda vartolu vuruldu. Gözler Erkan Kolçak köstendil’in diziden ayrılıp başka bir diziye geçeceği haberlerini gündeme getirdi.

Çukur dizisi vartolu ölecek mi vartolu ölerek diziden ayrılacak mı merak konusu. Çukur dizisi için vartolu vazgeçilmez Hatta dizinin en çok sevilen karakterlerinden biri. Erkan Kolçak köstendil diziden ayrılması demek dizinin reytinglerinde düşmüş olmasına sebep olacaktır. Çukur dizisi vartolu ile yükselişe geçmiş, şu andaki bulunduğu konumu da büyük oranda ona borçludur.

Geçtiğimiz hafta dizinin bu haftaki bölümünde koçovalılar ve karakuzular birbirine girecek. Bu arada aliço büyük bir şey başarmış İdris babayı eski çukurdaki günler gibi takım elbisesini giyerek çukur sokaklarında tekrar karşımıza çıkmasına vesile olmuştur.

O değil o değil mahallede yeniden koçovalılar kokusu sarmış yeniden birlik beraberlik duygusu oluşmuştur. Bu arada maddiyata da karşılamak için eski işlerine geri almak için girişimde bulunurlar. Fakat her seferinde olduğu gibi şimdi de karakuzularla karşılaşmaları ayaklarını takoz olmuştur.

Yücel ise koçovalıların elinde ve büyük plan Çeto ve mahsun üstünde olan kişiye ulaşmak. geçen hafta da olduğu gibi çeto’nun geçmişine dair çıkan izler çeto’yu zor durumda bırakmış 2 gün yorgan döşek yapmasına sebep olmuştur. Bu haftaki bölümde sürpriz bir gelişme yaşanarak izleyiciler ekran başına kilitlenecektir.

Bizce daha önce konuşulmuş olsa da çukurda diziden ayrılacak oyuncu Erkan Kolçak köstendil olmayacak. Sizce Erkan Kolçak Köstengil yani Çukur dizisi Vartolu ölecek mi vartolu diziden ayrılacak mı vartolunun diziden ayrılması reytingleri nasıl etkileyecek?

Çukur Erkan Kolçak Köstengil (Vartolu Salih) Neden Diziden Ayrıldı? Yeni Dizisi Ne?Etiketler: çukur erkan kolçak diziden çıktı mı Çukur Salih öldü mü çukur vartolu öldü mü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL