Çukur Şanar Kim? Dizideki Rolü Ne? Kaç Bölüm Oynayacak?

Çukur Şanar Kim? Dizideki Rolü Ne? Kaç Bölüm Oynayacak?

Yazar: Emre Çukur Dizi Haberleri

Çukur dizisine bu hafta sürpriz bir isim konuk oluyor. Sektörün duayen ismi Haldun Dormen dizinin 28. bölümünde önemli bir rolle diziye katılacak. Çok kısa bir zaman dilimi de olsa dizide boy gösterecek olması büyük bir ilgiyle karşılandı. Peki Çukur Şanar kim? Dizideki rolü Ne? Kaç bölüm rol alacak?

Türk tiyatrosunun efsane ismi Haldun Dormen dizide Şanar karakterine hayat veriyor. Yıllar sonra usta oyuncuyu ekranlar tekrar görmek izleyenlere büyük keyif verdi. Pazartesi akşamlarının zirvedeki dizisi Çukur’un 28. Bölümünde izleyenleri büyük bir sürpriz bekliyor. Çukur Şanar kim?

Eskilerin ünlü sihirbazı Şanar olarak izleyici karşısına çıkacak ve dizinin en etkili isimlerinden biri olan Aliço ile yolları kesişecek. Dizinin en ilginç ben esrarengiz karakterlerinden biri olan Aliço uzun zamandır Meliha’nın peşinde. Şanar bu konuda ona yardımcı olacak isim olabilir. Dizide uzun süre kalmayacak fakat kilit bir konunun çözülmesi için önemli bir hamlede bulunacak.

Çukur Şanar, Aliço’nun geçmişte yaşadıklarına açıklık getirecek bir isme hayat veren Haldun Dorman dizide rol almaktan büyük keyif duyduğunu dile getiriyor. BU kadar güçlü oyuncu kadrosu ve prodüksiyonlu bir dizide konuk oyuncu olarak rol almanın oldukça sevindirici olduğunu söyleyen usta tiyarocu dizide sadece bir bölüm kalacak.

Meliha konusunda sona doğru yaklaşan Aliço bulduğu ip uçları sayesinde inanılmaz gerçeklere ulaşacak. Heyecan dolu 28. Bölüm bu akşam Show TV’de.

Çukur dizisi Şanar kim sorusunu detaylı olarak paylaştıktan sonra karaktere hayat veren Haldun Dorman  hakkında kısa bir bilgi verelim.

Haldun Dormen kimdir? 1928 yılında Kıbrıs’ta doğmuştur. Babaannesi de Lübnanlıdır. Babası Sait Ömer Bey Kıbrıs’ta doğup büyüyüp, eğitimini İngiltere’de tamamladıktan sonra Mersin’e yerleşmiştir. Eğitimli ve elit bir ailenin çoçuğu olarak dünyaya gelmiştir.
Parlak bir dünyaya gözlerini açan Haldun Dormen, henüz bir yaşına basmadan ailesiyle , İstanbul’a taşındı. Sekiz yaşında geçirdiği bir kaza sonucu sol ayağı sakatlanan Dormen, sahneye adımını, Galatasaray lisesinde ortaokul öğrencisiyken atmıştır. Çekirdekten yetişen oyuncu 90 yaşında olmasına rağmen hala sahnelerde.

Son olarak Çukur dizisi Şanar dizide bir bölüm rol alacak fakat etkisi yazına süre devam edecek.

 

 

 

Etiketler: Çukur dizisi şanar kim Çukur Şanar kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL