Çukur Selim Ölecek mi? Öldü mü? Öner Erkan Diziden Çıktı mı?

Çukur Selim Ölecek mi? Öldü mü? Öner Erkan Diziden Çıktı mı?

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Çukur son bölümü ile nefesleri keserken aldığı reytingler ile de ne kadar önemli bir dizi olduğunu gösterdi. Dizinin son bölümünden sonra verilen bir bölüm videosunda Medet tarafından Selim sırtından vurulmuştur ve yaralıdır. Peki Çukur’da Selim ölecek mi? Selim karakterini canlandıran oyuncu Öner Erkan diziden çıkacak mı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Çukur Selim Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Show Tv ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinin 18. bölümünden ilk sahne yayınlandı. Sahnede Paşa’yı öldürmeyi başaramayan Medet yaralı bir halde Yamaç ve Selim’in konuştuğu yere gelirken elindeki silahı ikiliye doğrultur. Medet silahını ateşlerken Selim ise ilk defa kendisini başkası için feda eder ve kardeşine siper olur. Kahraman’ın ölümüne müsade eden Selim Yamaç’ı korumak için kendi canını ortaya koymuştur. Bu durum babası İdris’in Selim’e olan güvenin ve sevgisi sonrasında mı gelişti bunu ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

Çukur dizisinde Yamaç bu durum karşısında deliye dönerken izleyiciler Selim karakterinin ölüp ölmeyeceği ve diziden çıkıp çıkmayacağını merak etti. Bu konuda henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Benim düşüncem dizide Selim karakterinin ölmeyeceğidir. Selim bir çok hata yapmıştır. Babasını ve ailesini yok etmek isteyen Bey Efendi ile işbirliği yapmıştır. Abisi Kahraman’ın ölümüne neden olmuştur. Tüm bu gelişmeler Selim’in hesap vermeden ölmemesi gerektiğini düşündürüyor.

[mavitext]Çukur Vartolu Öldü mü? Tıklayınız![/mavitext]

Çukur 17. bölümde ise Vartolu’nun ölümü tüm mahallede yayılırken İdris ilk defa rahat bir nefes aldı. Vartolu’nun adamları ise Çukur’u bir hafta içinde boşaltma sözü verdi. Vartolu’nun ölümüne üzülen Saadet ise belli etmemeye çalışsada bunda başarılı olamaz. Öte yandan Yamaç Avukat Nazım’ı Aliço’ya takip ettirirken, Aliço Hale ve Nazım’ı görünce sevdiği kızın kötü biri olduğunu düşünür ve çok üzülür. Selim ise Ayşe’ye Vartolu’nun yardım ettiğini öğrenince Karacayı yanına alarak Ayşe’yi otelde bırakır. Akşın ise Celasun’dan kendisini ayıran kişinin annesi olduğunu öğrenince Karaca’dan özür diler.

Çukur’un son bölümlerinde ise Komiser Emrah ile Yamaç’ın karşılaşması damgasını vurdu. Komiser Emrah sınırsız yetkiyle donatılırken trafik polisi ile olan diyaloğu ise izleyiciden büyük eleştiri aldı. Öte yandan Emrah Çukur’a girerek Emmi, Paşa, Selim ve Yamaç dışında herkesi içeri aldı. Çukur’un final sahnesinde ise Emrah ile Sena’nın kardeş olduğu ortaya çıktı. Bu durum Çukur’da dengeleri nasıl değiştirecek? Sena ile annesi konuşurken Sena’nın annesi; ” oğlumu senin yüzünden kaybettim demişti.” Sena ile Emrah arasında geçmişte geçen olaylar da merak edilen konulardan oldu.

[saritext]Çukur Medet Kimdir? Tıklayınız![/saritext]

Çukur Selim’in Vurulma Anı Videosu

Etiketler: çukur 26 şubat selim ölecek mi çukur öner erkan diziden çıktı mı çukur selim diziden çıktı mı çukur selim öldü mü çukur selim ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL