Çukur Selim Ölecek Mi?Öldü Mü? Diziden Ayrıldı Mı?

Çukur’da heyecan dolu bir sezon finali yaşandı. Dizide hiç beklenmeyen olaylar yaşandı. Ve sürpriz sonlu bir finanlin ardından izleyenler ekrana kilitledi. Dizinin en etkileyici sahnelerinden biri de Selim’in intihar ettiği anlardı. Şimdi dizinin takipçileri Selim ölecek mi? öldü mü? Diziden ayrıldı mı? Sorularına yanıt arıyor.

Çukur’a ihanet eden Selim sezon finalinde bileklerini kesiyor. Kanlar içinde kalan Selim’in bu anlarına eşlik eden duygusal türkü izleyenleri sahnenin atmosferine almayı başardı. Her ne kadar dizide Yamaç ve İdris Koçavalı’ya ihanet edip arkalarından dolaplar çevirse de Selim’i bu şekilde görmek herkesi üzdü. Çukur Sezon finalinde, Medet vurularak öldü, Nazım öldü, Emrah Nazım tarafından zehirlenerek öldü.  Selim kendi elleriyle sonunu hazırladı.

Şimdi herkesin merak ettiği konu Selim 2. sezonda olmayacak mı? Çukur Selim ölecek mi? Selim, karakterinin dizideki rolü oldukça önemliydi. Fakat Selim’in ihanetinin ortaya çıkmasıyla girdiği bunalım onu ölüme sürükledi. Sonuç olarak Çukur dizisinde Selim’in öleceğini düşünmüyoruz.

Dizinin sezon finalinde bir çok önemli isim ölümle burun buruna geldi. Kesin olarak ölen isimler Medet, Nazım ve Emrah oldu. Emrah karakterinin  diziden ayrılacağını daha önce haberimizde paylaşmıştık.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 12 Haziran 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın