Çukur Selim Ölecek Mi?Öldü Mü? Diziden Ayrıldı Mı?

Çukur Selim Ölecek Mi?Öldü Mü? Diziden Ayrıldı Mı?

Yazar: Emre Çukur

Çukur’da heyecan dolu bir sezon finali yaşandı. Dizide hiç beklenmeyen olaylar yaşandı. Ve sürpriz sonlu bir finanlin ardından izleyenler ekrana kilitledi. Dizinin en etkileyici sahnelerinden biri de Selim’in intihar ettiği anlardı. Şimdi dizinin takipçileri Selim ölecek mi? öldü mü? Diziden ayrıldı mı? Sorularına yanıt arıyor.

Çukur’a ihanet eden Selim sezon finalinde bileklerini kesiyor. Kanlar içinde kalan Selim’in bu anlarına eşlik eden duygusal türkü izleyenleri sahnenin atmosferine almayı başardı. Her ne kadar dizide Yamaç ve İdris Koçavalı’ya ihanet edip arkalarından dolaplar çevirse de Selim’i bu şekilde görmek herkesi üzdü. Çukur Sezon finalinde, Medet vurularak öldü, Nazım öldü, Emrah Nazım tarafından zehirlenerek öldü.  Selim kendi elleriyle sonunu hazırladı.

Şimdi Selim 2. sezonda ölmeden dizde devam etti. 2. sezonda ise bazı aile üyelerinin ölmesi bazılarının yaralanması Çukur’un dağılmasına sebep oldu. Yüzü olmadığı için kimsenin karşısına çıkamamış yaptıklarından an ve an utanç duymuştur. Fakat çare yok bir bir hepsi ile karşılaşacaktır. İlk önce babası sonra annesi ardından Sena sayasinde Yamaçla karşı karşıya gelen Selim Çukur  2. Sezon 15.bölümünde Cumali ile yüz yze geldi.

Kapıda karşılaşan iki kardeş önce sarılmış olsa da Cumali içeri girince Selim’i sopayla bir güzel dövdü. İçinden geçenleri anlattı ve duygu dolu anlara vesile oldu. Selim artık evden ayrılmış ve tam çıkarken Salih yani Vartolu ile karşılaştı. Vartolu ona Cumali’nin onu affedeceğini içtenlikle anlattı ve Selim’in gelmesine mutlu olduğunu dile getirdi.

Çukur Selim ölecek mi? Selim, karakterinin dizideki rolü oldukça önemli. Fakat Selim’in ihanetinin ortaya çıkmasıyla girdiği bunalım onu ölüme sürükledi.

Etiketler: çukur selim diziden ayrıldı mı çukur selim öldü mü çukur selim ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL