Çukur Sena Ölecek mi? Dilan Çiçek Deniz Diziden Ayrılıyor mu?

Çukur Sena Ölecek mi? Dilan Çiçek Deniz Diziden Ayrılıyor mu?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Çukur dizisi için şok bir gelişme yaşandı. Dizide önemli bir karakterin veda edeceği söylentileri sosyal medyayı da salladı. 1 Nisan Pazartesi heyecan dolu yepyeni bölümün ardından dizi ile ilgili şok ayrıntılar da peş peşe gelmeye başladı. geçtiğimiz bölümde son sahne izleyicinin yüreğini ağzına getirdi. Sena’nın başına silah dayandı ve Sena ölecek mi kurtulacak mı merak konusu oldu.

Çukur’da bu hafta Çeto’nun ölmesi ile diziye birçok karakter girdi. Bunlardan bir tanesi de uzun süredir merakla beklediğimiz Baykal bey oldu. Baykal’ın yeni planı ne, Sena’yı öldürmek isteyen kişi Baykal bey mi?

Baykal ilk önce Mahsun’u arayarak kalacak yer ve para ihtiyacı olup olmadığını sordu. Mahsun ise kaldığı yerin adresini verdi. Bu sırada Yamaç ve diğerleri Sena’nın yokluğunu öğrendiler ve dört koldan Sena’yı bulmak için harekete geçtiler. Ancak Sena’yı bulmak o kadar da kolay olmadı.

Sena’yı bulmak için yardım almak zorunda kaldılar. Veli Cevher devreye girdi ve Sena’nın yerini öğrenmek için arkadaşından yardım istedi. Baykal’ın en önemli planı Sena’yı öldürmektir. Zaten gelen bilgilere göre de Sena ölerek diziye veda edecektir. Peki Sena ne zaman ölecek? Sena büyük ihtimal Sezon finalinde ölecek.

Sena karakterine hayat veren Dilan Çiçek Deniz yeni projeleri için diziden ayrılma kararı almış. Bu demek oluyor ki diziye yeni sezonda kadın bir başrol oyuncusu dahil olacak.

Etiketler: çukur dilan çiçek deniz diziden ayrıldı mı? çukur sena öldü mü çukur sena ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL