Çukur Serdar Kim? Gerçek Adı? Rol Aldığı Diziler? Sevgilisi

Çukur Serdar Kim? Gerçek Adı? Rol Aldığı Diziler? Sevgilisi

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Çukur kaldığı yerden devam ederken dizide Serdar karakteri merak konusu oldu. Dizinin 8. bölümünde diziye dahil olan Serdar Selim’in tombala kahvesinde oyun oynarken bir anda hiddetlenir ve parasını ister. Selim’in “para senin değil Koçovalılar’ın” demesi üzerine Serdar ” bende Koçovalılar’ın başından paramı almasını bilirim” sözünün arkasından silahlar patlar ve İdris Koçovalı’nın başında bir silah dayalıdır. Peki yer altı dünyasının önemli ismi olan Serdar kimdir? Gerçek adı ne? Oynadığı diziler hangileri? Yazımızda..

Çukur Serdar Kim? Gerçek Adı? Rol Aldığı Diziler? Sevgilisi

Çukur dizisinde diziye dahil olan oyuncu Serdar karakterinin gerçek adı Mehmet Bozdoğan’dır. 1977 yılında Almanya Berlin’de dünyaya gelen başarılı oyuncu Senarist Beril Köse ile 2017 yılında evlenmiştir. Çifte mutluluklar dileriz. Mehmet Bozdağ Almanya’da ve Türkiye’de oyunculuk eğitimlerinin ardından bir çok dizi ve sinema filminde rol almıştır.

Oyuncu 2005 yılında E Plus Ay Yıldız Filminde, 2004 yılında Wollfs Revier adlı dizide, 2006 yılında Gsg9 filminde,2007 yılında Der Kriminalist dizisinde, 2008 yılında Der Kriminalist dizisinde, 2010 yılında Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinde, 2012 yılında Koyu Kırmızı dizisinde, 2012 yılında Ağır Roman dizisinde rol alan oyuncu Atv ekranlarında yayınlanan Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel’in başrol oynadığı dizi Karadayı dizisinde Yılan Berdan karakterini oynamış ve büyük bir beğeni toplamıştır. Oyuncu son olarak Sevda’nın Bahçesi dizisinde Hamdi karakteri ile izleyicinin karşısına çıkmıştır. Oyuncunun Çukur’da daimimi yoksa konuk oyuncu mu olduğu belli olmamamakla birlikte konuk oyuncu olacağını düşünüyoruz.

Mehmet Bozdoğan’ın eşi Beril Köse hakkında kısaca bahsetmek gerekirse; Beril Köse 1981 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir. Columbia Üniversitesi bitirdikten sonra Müjdat Gezen Eğitim Merkezinde yazarlık eğitimi almıştır. Beril Köse Akasya Durağı ve Nergis Hanım da Yönetmen Yardımcılığı yapmıştır. 2012 yılında yayınlanan dizizi Uçurum’da 23 bölüm senaristlik yapmıştır. 2013-2016 yılları arasında yayınlanan dizi Kara Gül’de ise 100 bölümlük senaristlik yapmıştır. 2016 yılında yayınlanan dizi Kara Sevda dizisinde de senarist olarak yer almıştır.

[mavitext]Çukur İzlenme Rekorları Kıran Gömün Beni Çukur’a Klibi’ni İzlediniz mi?[/mavitext]

Mehmet Bozdağ Karadayı Yılan Berdan Videosu!

Etiketler: çukur selimden parasını isteyen kabadayı kim çukur serdar gerçek adı çukur serdar kimdir çukur serdar oynadığı diziler çukur serdar sevgilisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL