Çukur Seren Kimdir, Nasıl Bir Karakter? (İrem Sak)

Çukur Seren Kimdir, Nasıl Bir Karakter? (İrem Sak)

Yazar: Emre Çukur

Show Tv’nin fenomen dizisi Çukur 2. Sezon hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Dizi yeni sezona yeni bir hikaye ve yen karakterle devam edecek. Diziye yeni sezonda gelen yeni bir karakterlerden birisi de Seren karakteri. Seren karakteri kimdir, gerçek adı ne, nasıl bir karakter olacak?

Ay Yapım imzalı Çukur dizisi Çukur mahallesinde yaşam süren Koçovalı ailesini düşmanlarıyla mücadelesini konu edinen suç, aksiyon, dram ve aşk türünde bir yapım. Her sezon farklı bir hikaye ile izleyicisinin karşısına çıkıyor. Haliyle yeni hikaye yeni karakterleri de beraberinde getiriyor. 4. Sezonda da farklı bir hikaye ekranlara gelecek. Yeni karakterler de bu hikayede yerlerini alacak.

Çukur Seren Karakteri kimdir?

Çukur’un 2020-2021 4.sezonunda yeni karakterlerden birisi de Seren olacak. Seren karakterini canlandıran oyuncu İrem Sak oldu. İsterseniz biraz Seren karakterinden bahsedelim. Seren karakteri Erdenet ailesinin zeki kızı olarak karşımıza çıkacak. Eli silah tutan Seren babası Cengiz Erdenet ve kardeşi Arık Böke Erdenet ile Çukur’un başına bela olacaklar. Haliyle Seren ve Yamaç’ta bol bol dizide karşı karşıya gelecekler.

Seren karakteri ile Yamaç’ın aşk yaşama ihtimalleri yüksek. Çünkü Seren karakterini canlandıran oyuncu İrem Sak başrol oynayabilecek yetenekte bir oyuncu. Dizi de yan karakter olarak değil de ana karaktere yakın bir isim olarak karşımıza çıkacak. Seren karakteri canlandıran oyuncu İrem Sak’ta yeni karakterinin hazırlık aşamalarını sosyal medya hesabından paylaştı. Çukur Seren kimdir sorusundan sonra şimdide diper soruya geçelim…

tıkla>>> Çukur Songül Kimdir, Akın’ın Partneri mi Olacak?

Çukur Dizisi İrem Sak(Seren) Kimdir?

İrem Sak, yeni dizisine hazırlık yapmak için poligona girdi ve atış eğitimleri aldı. Bu anları da sosyal medya hesabından paylaştı. Peki İrem Sak kimdir, kısaca tanıyalım. İrem Sak 1986 Sivas doğumludur. 170 cm boyunda olan güzel oyuncu İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü mezunu. Lise yıllarında başladığı oyunculuğu üniversiteden sonra da devam ettirmiş. 2008 yılında BKM bünyesinde Sizinkiler adlı oyunda oynamıştır. Daha sonra farklı reklam filmlerinde rol almıştır.

İlk tv tecrübesini ise Şen yuva ismli dizi ile yaşamış. Tanınırlığını ise Yalan Dünya isimli dizide Tülay karakteri ile yapmıştır. 2015 yılında Güldür Güldür isimli programa geçiş yaptı. 2017 yılında Martı isimli filmdeki oyunculuğu ile en iyi kadın oyuncu ödülünü aldı. En son ise 2019 yılında Bir Aile Hikayesi isimli dizide oynadı ve bu dizide Müjde karakteri ile izleyicinin karşısına çıktı.

Güzel ve başarılı oyuncu şimdi ise fenomen dizi Çukur’da karşımıza çıkacak. Bakalım nasıl bir oyunculuk sergileyecek. Biz İrem Sak’a güveniyor ve başarılı bir oyunculuk sergikeyeceğine inanıyoruz. Kendisine başarılar dileriz, Peki sizce Seren karakteri diziye nasıl renk katacak, İrem Sak sizce Çukur’a yakışır mı?

Çukur Yeni Sezon 4.Sezon Fragmanı

Etiketler: çukur seren kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL