Çukur Sezon Finalinde Neler Yaşandı? Kimler Öldü?

Yazar: Emre Çukur Dizi Haberleri

Ekranların ilgiyle izlenen Çukur dizisi  sezon finaliyle çıtayı yükseltmeyi başardı. Dizi iz bırakan bir sezon finali yaptı. İzleyenlerin uzun süre etkisinden çıkamayacak sahnelerde neler yaşandığını hatırlayalım. Çukur sezon finalinde neler yaşandı? Kimler öldü? 

Dizi başladığı andan itibaren soluksuz izlendi. Vartolu, Saadet’in hamile olduğunu öğrendi ve hayatının en mutlu gününü yaşarken can dostu, sağ kolu ve  kardeşi gibi sevdiği Medet’i kaybetti. Medet, Saadet’i kurtarmak için kendini feda ederken Vartolu’nun o sahnelerde yaşadığı üzüntü izleyenleri de duygulandırdı. Dikkat çeken detay ise tek tip kıyafetle Saadet’i kaçırmak isteyen kişilerin parmaklarında Çukur’un yeni sembolünün bulunmasıydı.

Yamaç, Selim’in bütün oyununu öğrendi. Emrah, Nazım ve Vartolu ile Çukur’u ele geçirme planları yapan Selim, İdris baba başta olmak üzere Yamaç’ı büyük hayal kırıklığına uğrattı. Yaşadıklarının vicdan yükünü taşıyamayan Selim geçmişte ailesiyle yaşadığı güzel günleri hatırladı ve bileklerini keserek kendini cezalandırdı. Çukur Selim ölecek mi? Selim diziden ayrılacak mı? Selim karakterinin diziden çıkacağını düşünmüyoruz.

Çukur sezon finalinde neler yaşandı sorusu bu kadarla bitmiyor. Birlikte hareket eden Emrah ve Nazım, birbirlerini acımasızca öldürmek için gözlerini bile kırpmadılar. Nazım, Emrah’ın içeceğine kattığı zehirle, Emrah ise Nazım’ı tek bir kurşunla harcadı. Bu iki karakter de öldü. Bir grup böylece dağılmış oldu. Bu da Çukur’da 2. sezon yeni bir grup oluşacağının sinyallerini veriyor.

Çukur dizisi sezon finalinde büyük bir eğlenceyle başlayan Akşın ve Celasun düğünü kanlı bir saldırıyla son buldu.  Akşın ve Celasun’un düğününe silahlı saldırı düzenleyenler de Medet’i öldürüp Saadet’i kaçıran kişilerle aynı kişilerdi. Hepsinin parmaklarında Çukur’un yeni dövmesini taşıyan yüzükler vardı. Düğünde kimler öldü kimler yaşıyor bilinmiyor. Ve en önemli sahne Paşa Emmi ve İdris babanın silahlı saldıra uğradığı anlardı.

Çukur sezon finalinde izleyenleri ekrana kilitleyen diğer bir sahne ise final sahnesinde Vartolu ve Yamaç’ın karşılarına çıkan kişi oldu. Çukur sezon finalinde neler oldu sorusunu sizler için yanıtladık. Çukur 2. sezonda yepyeni bir dönem başlayacak.

Sizce sezon finalinde ortaya çıkan ve Çukur’u kana bulayan Cumali mi Akın mı? 

Etiketler: çukur dizisi sezon finalinde neler olacak çukur sezon finalinde kimler öldü çukur sezon finalinde neler oldu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL