Çukur Son Bölüm (6. Bölüm) Özeti? 27 Kasım Pazartesi Fragmanı!

Çukur Son Bölüm (6. Bölüm) Özeti? 27 Kasım Pazartesi Fragmanı!

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Çukur tüm heyecanı ile devam ederken dizinin 5. Bölümü yayınlandıktan sonra merak konusu olan 6. bölümde neler olacak sorusu oldu. İsa’nın ihanetini ortaya çıkaran Yamaç abisi Selim’in ihanetini ortaya çıkarabilecek mi? Tüm bu soruların cevabını 6. bölüm özetinde bulabilirsiniz. Çukur dizisinin 27 Kasım fragmanı yayınlandığında yazımıda sizlerle paylaşılacak.

Çukur Son Bölüm (6. Bölüm) Özeti?

Çukur dizisi 5. Bölümde Yamaç içlerindeki haini bulmaya kararlıdır. Arabaya uyuşturucu koyan İsa’yı yakalar ve konuşturmak üzeredir. Selim ise bundan haberdar olmuş ve endişesi bir kat daha artmıştır. Diğer taraftan haini bulmakta İdris Koçovalı’yı ikna meselesi de vardır. Sena, Koçovalı kadınlarla özellikle Sultan ile uğraşmak zorundadır.

Sena başını ilk dışarı çıkardığında mahalleden biri ile tanışır ve Çukur’un gerçek yüzünü öğrenir. Selim ise endişe içerisinde büyük bir hata yapar. Vartolu Çukur’da İdris Koçovalı’nın yerine göz dikmiştir. Çukur da ilk savaşı başlatacak olan Vartolu gereken cevabı Yamaç verecektir. Çukur büyük bir savaşın eşiğindedir.

Dizinin 6. bölümünde Vartolu Çukur’a hakim olabilecek mi? Sena duydukları karşısında ne yapacak? Yamaç Çukur’u artık terk edecek mi? Selim’in ihaneti ortaya çıkıyor mu? Tüm bu soruların cevabını bölüm özeti yayınlandığında öğreneceğiz.

[mavitext]Çukur Dövmesi Anlamı Nedir? Tıklayınız![/mavitext]

Çukur 27 Kasım Pazartesi Fragmanı!

Etiketler: çukur 27 kasım fragmanı çukur 6. bölüm neler olacak çukur 6. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL