Çukur Son Bölüm (7. Bölüm) Özeti? 4 Aralık Fragmanı!

Çukur Son Bölüm (7. Bölüm) Özeti? 4 Aralık Fragmanı!

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Çukur tüm heyecanı ile devam ederken dizinin 6. bölümünden sonra merak konusu olan konularında başında ise 7. bölümde neler olacak? Çukur dizisinin 7. bölüm özeti ve 4 aralık fragmanı yazımızda sizlerle birlikte olacak.

Çukur Son Bölüm (7. Bölüm) Özeti?

Çukur’un 6. bölümünde tansiyon giderek yükselmektedir. İsa’nın ölümü sonrası Yamaç daha şüpheci olmuştur. Silah sevkiyatına yapılan baskın Yamaç’ın amca bildiği Emmi ve Paşayı şüpheli haline getirmiştir. Fokurdayan bir kazana benzeyen Çukur’da dengeler alt üst olacaktır. Kendini bambaşka bir dünyanın içerisinde bulan Sena ise Yamaç’ın hiç bilinmeyen bir yüzü ile karşılaşacaktır. Bu karşılaşma Sena’nın şaşırmasına neden olacaktır. Sena’ya ise nasihatı Sultan ana verecektir.

Vartolu ve Selim arasındaki anlaşmanın seyri değişirken kardeşlerinin aç olduğunu öğrenen Celasun Koçovalılara ait bir silah deposunu soymaya karar verir. Bu hamlesi ise Celasun’u Yamaç ile karşı karşıya getirecektir. Çukur’da sözü geçen biri olmak için harekete geçen Vartolu aynı zamanda Yamaç’ı kızdıracak bir hamlenin eşiğindedir. Vartolu Çukur’u yönetecek kişinin diskolarda şarkı söyleyen zübbe tarzı kişilerden olmaması gerektiğini ima ederek ortalığı karıştırır.

Çukur dizisi 7. bölüm özeti henüz yayınlanmadı. Ancak bizler bazı ipuçlarını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Diziye yakın bir zamanda Cumali dahil olacak. Cumali ölen ikizi Kahraman’a göre daha baba biridir. Cumali’nin gelmesi Çukur’da dengeleri alt üst edecek. Bir de Beyefendi diye bir isim var ki o kötülerin başındaki isim olacak. Muhtemelen Vartolu’da onun adamı olacak. İki grup Çukur için mücadele edecek. Bakalım Yamaç mı yoksa Vartolu’mu Çukur’a hakim olacak.

[mavitext]Çukur Paşa Öldü mü? Tıklayınız![/mavitext]

Çukur 7. Bölüm 4 Aralık Fragmanı!

Fragman henüz yayınlanmadı.

Etiketler: çukur 4 aralık fragmanı çukur 7.bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL