Çukur Son Bölümde Neler Oldu?

Çukur Son Bölümde Neler Oldu?

Yazar: Emre Çukur

Oldukça uzun zamandan beri Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisi, şüphesiz Türkiye’nin en sevilen dizilerinden biri oldu. Oldukça geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Çukur dizisinin son bölümü geçtiğimiz günlerde yayınlandı. İzleyiciler böylece Çukur son bölümde neler oldu sorusunu sorar oldu.

Çukur dizisinin konusu ise şu şekilde: oldukça uzun zaman önce babasının ve abilerinin yaşadığı hayatı yaşamak istemeyip Çukur’dan ayrılan yamaç, kendi hayatını çizer ve bir kimya mühendisi olarak hayatına devam etmektedir. Yamaç hayatının aşkı ile tanışır ve onunla Paris’te rüya gibi bir şekilde evlenir. Ancak evlendiği günün ertesi günü Yamaç’ı bir sürpriz eklemektedir. Yıllardır görmediği annesi Sultan, evlendikleri günün ertesi günü Paris’e Yamaç’ı götürmek için gelmiştir. Bunun nedeni ise Çukur’a bir belanın bulaşmış olmasıdır. Bu bela abisi Kahraman’ı öldürmüş ve babasının da bilincinin kapanmasına neden olmuştur. Artık Çukur’un yeni bir İdris Baba’ya ihtiyacı vardır…

Çukur 104. Bölüm Özeti

Geçtiğimiz pazartesi günü Show TV ekranlarında yayınlanmış Çukur dizisi her hafta olduğu gibi yine izleyicileri ekran başına kilitledi. Peki Çukur son bölümde neler oldu? İşte Çukur 104. Bölüm özeti:

Daha önce oldukça ağır bir ceza verilerek dersini alması beklenilen Sefa ne yazık ki akıllanmamıştır. Sefa, arkasına oldukça güçlü olan Erdenetleri alır ve amacı Yamaç’ı zorlamaktır. Çukur’a yapılmakta olan ani saldırılar ise ortama aksiyon katacak ve Çukur’u tabiri caizse birbirine katacaktır. Çukur’un birbirine girmesi kötü sonuçlara neden olacakken mahalle ve ev sakinleri bu olayla birlikte birbirine daha çok bağlanacaktır.

Tüm bu olaylar sürerken Selim, acı gerçeği öğrenen Selim ile yüzleşmek zorunda kalacaktır. Yamaç için Selim ile yüzleşmek zaten oldukça zor bir durumken bir de akıl almaz bir suçlama ile karşılaşacak ve ne yapacağını bilemeyecektir. Çukur git gide içinden çıkılmayacak bir duruma düşerken Çukur ile birlikte Yamaç’ta ne yapacağını bilemeyecek ve köşeye sıkışacaktır.

Anne Sultan’ın ise aklında çok farklı planlar vardır. Öyle bir hamle yapar ki anne Sultan, yamaç bir ders almak zorunda kalır. Böylece Yamaç, koçovalı olmak ve koçovalı ailesinden olmak ne demek tekrar hatırlayacaktır.

Etiketler: çukur çukur dizisinin son bölümünde neler oldu çukur son bölüm çukur son bölüm izle çukur son bölüm özeti


Yorum yaz