Çukur Songül Kimdir, Akın’ın Partneri mi Olacak?

Çukur Songül Kimdir, Akın’ın Partneri mi Olacak?

Yazar: Emre Çukur Kim Kimdir

Çukur dizisi muhteşem bölümlerine devam ederken diziye yeni karakterler de katılmaya devam ediyor. Çukur’a yeni giren Songül karakteri en merak edilen isimlerden oldu. Çukur Songül kimdir, gerçek adı ne?

Çukur dizisine giriş yapan Songül karakteri Akın’ın partneri olarak giriş yaptı. Gelen haberlere göreAkın’ın kız arkadaşı olarak karşımıza çıkacak olan Songül, Akın ile aşk yaşayacak. Peki Songül kimdir, gerçek adı ne?

Çukur da Songül karakterini canlandıran oyuncu en son Kardeş Çocukları dizisinde oynayan Alara Turan‘dır. Alara Turan Çukur’a sürpriz bir giriş yaptı. Alara kimdir, yakından tanıyalım. Alara 1995 İstanbul doğumludur. Tiyatro ile küçük yaşlarda tanışan güzel oyuncu ilk dizi deneyimini 2018 yılında Kardeş Çocukları dizisi ile yapmıştır. 

168 cm boyunda olan güzel oyuncu Alara Turan sancaktutan 58 kg ağırlığındadır. Mimar Sinan Üniversitesi güzel sanatlar mezunu olan güzel oyuncu Başak burcundadır. Star Tv’de yayınlanan ve kadrosunda Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Afra Saraçoğlu, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç, Murat Daltaban gibi isimleri buluşturan KArdeş Çocukları dizisinde rol aldı ve kısa sürede dikkatleri üzerine çekti. Çukur’da Songül karakteri ile izleyicinin karşısına çıkacak olan Alara Turan Songül karakteri ile Akın’ın kız arkadaşını oynayacak.

tıkla>>> Çukur Çivi Kim, Rolü Ne, Nasıl Bir Karakter (Tolga Sarıtaş)

Songül, akın ile aşk yaşayacak ve Akın’ı bir nevi tedavi edecek. Akın Songül sayesinde kendisine gelecek ve Koçovalılar’a ihanet etmek yerine onların yanında yer alacak. Çağatay gibi güçlü bir düşmana karşı Yamaç ve diğerleri ile güçlerini birleştirecek.

Çukur Songül(Alara Turan) Videosu

Etiketler: çukur Songül kim çukur songül'ün gerçek adı çukur yeni oyuncu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL