Çukur Sultan’ın Gençliği Oynayan Oyuncu Kim? (Sinem Karel Gürtekin)

Çukur Sultan’ın Gençliği Oynayan Oyuncu Kim? (Sinem Karel Gürtekin)

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarında yayınlanan dizi Çukur 13. bölümü ile ekranlara gelirken dizide Sultan’ın gençliğini canlandıran oyuncu merak konusu oldu. Çukur dizisinde Sultan’ın gençliğini oynayan oyuncu Sinem Karel Gürtekin’dir. Sinem Karel Gürtekin’i tanıyalım.

Çukur Sultan’ın Gençliğini Oynayan Oyuncu Kim? (Sinem Karel Gürtekin)

1994 yılında Mersin’de dünyaya gelen oyuncu 1.72 cm boyunda ve 55 kg ağırlığındadır. Nişantaşı Üniversitesi Yeni Medya Bölümü mezunudur. Oyuncu ilk olarak kanallarda sunuculuk yapmıştır. Ardından dizi ve sinema filmlerinde karşımıza çıkmıştır. Oyunculuk dışında reklam filmlerinde de karşımıza çıkmıştır.

Sinem Karel Kaleli ilk olarak Gülse Birsel’in Senaryosunu yazdığı Yalan Dünya dizinde rol almıştır. Dizide Gübse Özay, Hasibe Eren, Olgun Şimşek, İrem Sak gibi başarılı oyuncular yer almıştır. Sinem Karel Kaleli, Yağmur Tanrısever’in bulunduğu Mayıs Kraliçesi projesinde yer almıştır.

 

Oyuncu Atv ekranlarında yayınlanan dizi Kanatsız Kuşlar adlı dizide Emel karakterini canlandırmıştır. Dizide Ümit Kantarcılar, Deniz Bolışık, Gizem Güneş, Melis Tüzüngüç gibi isimler yer almıştır.

[mavitext]Servet Dizisi Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Sinem Karel Gürtekin Videosu

Etiketler: çukur sultanın gençliği çukur sultanın gençliğini canladıran oyuncu kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL