Çukur Timsah Celil Öldü mü Ölecek mi, Ahmet Melih Yılmaz Diziden Ayrılacak mı?

Çukur dizisi kuşkusuz son yılları efsane dizilerinden birisi. Dizi hikayesinin yanı sıra karakterleriyle de efsane olacak yapımlardan. Örneğin Timsah Celil karakteri kötü olmasına rağmen komik diyalogları ve hareketleriyle kendisini sevdirmeyi başardı. Peki Timsah Celil öldü mü, ölecek mi, Ahmet Melih Yılmaz diziden ayrıldı mı ayrılacak mı?

Timsah Celil’in diziye gelmesi Sedat karakterinin ölmesi ile olmuştu. Yamaç’ın Sedat’ı öldürmesi Timsah’ı Çukur’a çekti. Çünkü Sedat’ın sorumluluğu Timsah Celil’deydi ve onun ölmesi Timsah’ın karizması için kötü bir imaj olmuştu. Timsah bunun bedelini Yamaç’a ödetmek istedi. Sedat’ın karşılığında Cumali’yi kaçırdı.

Öncesinde emlakçıyı kaçırıp öldüren Timsah sonra Çukur’dan 2 çocuğu kaçırmak istedi. Ancak Cumali buna izin vermedi ve kendi elleriyle Timsah’a teslim olmuştu. Olaylar bu şekilde gelişirken tabi Yamaç’ta rahat durmadı ve Timsah’la çok uğraştı. Çok geçmeden Timsah ve Yamaç arasında komik diyaloglar gelişmeye başladı.

Kötü karakter Timsah Celil’in Yamaç’ı bir türlü öldürememesi ve kendisinin de sürekli Yamaç tarafından öldürülmeye çalışılması komik olayların başlamasına neden oldu. Timsah bu konuyu şakaya alarak sürekli gündeme getirdi. Kendisini eve kapattı, çelik yelek ve kask kullandı. Bu haller bizlere de komik geldi ve kısa sürede Timsah Celil’i sevdik. Peki Timsah ölecek mi?

Elbette her karakter gibi Timsah Celil’in de bir sonu var. Sonuçta yan karakter olarak dizide yer alan Timsah Celil ilerleyen bölümlerde ölerek diziden ayrılacak. Celil’in ne zaman ve nasıl öleceği şuan için belirsizliğini koruyor. Taze bilgiler geldikçe yazımız güncellenecektir. işte Timsah Celil’in sevilen komik sahneleri…