Çukur Uluç’un Kızı Kimdir? Gerçek Adı ne? Hangi Dizilerde Oynadı?

Yazar: Emre Çukur

Çukur’da son bölümlerde yeni karakterler diziye dahil olmuştu. Uluç Reis karakteri de bunlardan birisi. Ancak diziye Uluç’un kızı da dahil oldu. Uluç kızından bahsetti ve diziye dahil oldu. Peki kimdir Uluç’un kızı?

Uluç’un tek bir kızı vardır. Tüm işleri kızına bırakmak ister ancak sonuçta kızdır. Uluç Reis’te 2 defa kalp krizi geçirmiş ve güçten kesilmiştir. Eski gücü ve kuvveti kalmamıştır. Oğlu olsa tüm işi gücü ona devredip Bodrum’a yerleşme hayali vardır ancak ne yazık ki bu gerçekleşmemektedir.

Dizinin son bölümlerinde Uluç Reis sıklıkla kızından bahsetti. Uluç Reis’in kızı olarak yeni bir karakter diziye giriş yapacak. Peki bu kız kim olacak, hangi oyuncu diziye girecek? Gelen bilgilere göre final yapan dizilerden güzel bir oyuncu Çukur’a transfer olmuş.

Uluç’un kızı Çukur’da biraz sinirli, babasına karşı sevgi ve şefkatli ve azı biraz bozuk birisidir. Babasını döven Karakuzular’a çok kızmış ve İdris ve oğullarının önünde azını bozmuş küfürler savurmuştur. Bu durum karşısında İdris, Yamaç, Cumali, Salih ve Kemal şok olmuşlardır.

Güzelliği ve performansı ile göz dolduran bu karakteri Hare Sürel canlandırmaktadır. Uluç’un kızını canlandıran Hare Sürel kimdir?

Hare Sürel aslen Bafralı olup 1983 doğumludur.  Tiyatroya ortaokulda başlamış ve İstanbul Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Yüksek Lisans eğitimini ise Marmara Üniversitesi Sinema bölümü üzerine yapmıştır. 2013 Medcezir dizisinde 2015 Bir Varmış Bir Yokmuş filminde ve yine 2015’de Poyraz Karayel dizisinde Meltem karakterini canlandırmıştır.

Etiketler: çukur uluç reisin kızı çukur uluçun kızı kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL