Çukur Vartolu Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıkacak mı?

Çukur Vartolu Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıkacak mı?

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Çukur kaldığı yerden devam ederken dizide büyük bir savaş çıkmıştır. İdris Koçovalı oğlu Kahraman’ı öldüren Vartolu’dan hesap sormaya kararlıdır. Vartolu’nun evine büyük bir baskın yaparlar. Vartolu artık köşeye sıkışmıştır ve tek bir dileği vardır o da Çukur’da ölmektir. Peki Vartolu ölecek mi? Dizide Vartolu karakterini canlandıran oyuncu Erkan Kolçak Köstendil diziden çıkacak mı? Tüm bu bilgiler yazımızda.

Çukur Vartolu Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıkacak mı?

Show Tv ekranlarında yayınlanan Çukur 16. Bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Fragmanda İdris’in “bu herif bu mahalleyi terk edecek ister tabutta ister yürüyerek sözleri, Vartolu’nun ben burdayım gelsin indirsin hadi sözleri, Yamaç’ın öleceksin git burdan sözleri ile Vartolu’nun kralıda devireceğim, oğullarını da devireceğim sözleri, Selim’in Vartolu Allah aşkına bu açtığın kapıdan ya bizim cesedimiz ya senin, son olarakta Vartolu’nun ben çukurda öleceğim” sözleri Çukur’da büyük bir savaşın başladığını gösterirken Medet’in dizlerinin üzerine oturması ve Vartolu’nun “çukurda öleceğim” sözleri izleyiciyi hem heyecanlandırdı hem korkuttu.

Çukur’da Vartolu her ne kadar kötü bir karakter olarak diziye dahil olsa da izleyici tarafından çok sevildi. Özellikle Sadiş ile birlikte oluşturduğu sevgi yumağı ve imkansız aşk izleyicinin Vartolu’ya olan ilgisini yoğunlaştırdı. Nerede ise kötü adam Vartolu dizinin iyi adamı şeklinde muamele gördü. Ancak Vartolu İdris’in diğer oğlu Kahraman’ı öldürmüş ve İdris’in hedefinde bir isimdi. Son fragmanda İdris ve ekibi Vartolu ve adamları ile çatışırken Vartolu’nun da ipini çekmiştir. Peki Vartolu gerçekten ölecek mi?

[saritext]Çukur Öf Öf Şarkı Sözleri? Tıklayınız![/saritext]

çukur vartolu diziden çıktı mı

Çukur’da Vartolu’nun ölmesi demek en az dizinin 3-4 reyting kaybına uğrayacağı demektir. Bu yüzden dizide Vartolu karakteri ölmeyecektir. Bunun önüne ise Yamaç’ın engel olabileceğini düşünüyorum. Zira Yamaç her ne kadar abisi Kahraman’ı öldürse de Vartolu’nun kendi kardeşi olduğunu öğrenmiş ve içine bir nebze de olsa sindirmiştir. İdris ise hala Vartolu’nun aradığı oğlu olduğunu bilmemektedir. Asıl mesele İdris’in bunu öğrendiğinde vereceği tepkidir. İdris iki arada bir derede kalacaktır. Bir tarafta yıllarca aradığı oğlu, diğer tarafta bir diğer oğlunu öldüren adam. İdris ne yapacak?

Dizide benim düşünceme göre Yamaç Aliço’dan kimsesiz birini istemişti. Bu kişi son anda Vartolu ile yer değiştirip o arabaya binmiş olabilir. Ancak Yamaç kimsesiz birini öldürecek kadar cani olamaz. Bu yüzden o kişiyi de Beyefendi öldürmüştür. Gerçekleri öğrenmek için gelecek bölümü beklememiz gerekecek.

[mavitext]Çukur Doktor Aylin Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Çukur 16. Bölüm Vartolu Zor Durumda Videosu

Etiketler: çukur vartolu diziden çıktı mı çukur vartolu öldü mü çukur vartolu ölecek mi çukur vartolu yaşayacak mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL