Çukur Vartolu Sırtındaki Dövme Neyi İfade Ediyor? Vartolu’da Çukur’dan mı?

Çukur Vartolu Sırtındaki Dövme Neyi İfade Ediyor? Vartolu’da Çukur’dan mı?

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarında yayınlanan dizi Çukur tüm heyecanı ile devam ederken dizide Vartolu ünvanı ile tanınan Koçovalılar’ın düşmanı Saadettin’in sırtındaki dövme neyi ifade ediyor? Vartolu’da önceden Çukur’da mı yaşadı? Tüm bu bilgiler yazımızda.

Çukur Vartolu Sırtındaki Dövme Neyi İfade Ediyor? Vartolu’da Çukur’dan mı?

Çukur dizisinde heyecan gittide artarken dizi de sırlarda açığa çıkmaya başladı. 2. Bölümün son sahnesinde Vartolu’nun sırtındaki dövme Muhittin’in bir gence yapmış olduğu dövme ile aynı idi. Bu dövme ile Çukur’daki insanlar birbirlerini tanıyorlardı. Peki Vartolu o dövmeyi ne için yaptırmıştı.

Dizide Koçovalılar’ın kullanmış olduğu dövme Vartolu’nun sırtında olması akıllar aiki soru getirdi. Vartolu Koçovalıların sırrını mı öğrendi yoksa Vartolu eskiden Koçovalı mıydı? Tüm bu sorular akılları kurcalarken bizim bu olaya yorumumuz şu şekilde oldu. Öncelikle eğer bu dövme Vartolu’nun başka bir yerinde yok ise Vartolu bu dövme ile eskiden Koçovalı olduğunu göstermiş oldu. Yani VArtolu aslında bir Koçovalı. Burada bir soru daha gelecek. Vartolu neden Çukur’a geri geldi. İntikam mı alacak? intikamı nedir?

Çukur Dizisi Üç Noktalı Dövmenin Anlamı Nedir? Tıklayız!

Bu soruları ilerleyen günlerde cevap bulacak. Ancak Vartolu’nun dövme elinde de varsa o zaman kendi Çukur’da rahat dolaşmak için yaptırmış olabilir. Bizim görüşümüze göre Vartolu eskiden de Çukur ile ilgili sırrları ve yaşanmışlığı var ve intikam için burada. Zira şuan herkes onu tanıdığı için dövmenin bir anlamı olmayacaktır.

Etiketler: çukur dizisi vartolunun dövmesi çukur vartolunun sırtındaki dövme nedir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL