Çukur Vartolu’nun Sağ Gözü Neden Kanlı (Kırmızı)? Vartolu’nun Kanlı Gözünün Hikayesi Nedir?

Çukur Vartolu’nun Sağ Gözü Neden Kanlı (Kırmızı)? Vartolu’nun Kanlı Gözünün Hikayesi Nedir?

Yazar: Emre Çukur

Çukur dizisi Show Tv ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri oldu. Dizide izleyici karşısına çıkan sürprizler ise bitmiyor. Önce Saadettin Vartolu’nun Çukur’dan olduğu ortaya çıkmıştı. Vartolu ile ilgili ilginç bir gelişme de sağ gözünün kanlanma olayı. Peki Vartolu’nun sağ gözü neden kanlı? Gözünün bir hikayesi var mı? Yazımızda..

Çukur Vartolu’nun Sağ Gözünün Hikayesi Nedir?

Çukur dizisinde Vartolu çok değişik bir kişiliğe sahip. Tabi bu kişiliğinde en büyük etkeni çocukluğunda yaşadığı travmalar oluşturuyor. Yıllar önce Çukur’da yaşayan Vartolu yıllar sonra Çukur’a geri döner. Tabiki herkes onu dışarıdan zanneder. Ancak o içeridendir. Bunu da ilk olarak sırtındaki Çukur dövmesinden anladık. Sonra Saadet ile çocukluk arkadaşı olduğu ve bir birlerini unutamadıklarında anladık. Vartolu Çukur’dandı. Ancak hiç kimsenin aklına Vartolu’nun İdris’in oğlu olduğu bile gelmemişti.

Bu durumu İdris bile belki bilmiyordur. Ancak Vartolu’nun annesi Mihriban çocukluğunda babası olarak bildiği adamla tartışırken Vartolu için o senin oğlun değil o İdris’in oğlu der. Bir gün onun yanına oğlum ile gideceğim der. Bu olay ile Vartolu’nun Çukur’dan olduğu gibi Koçovalı olduğunu da öğrenmiş olduk. Evet Vartolu İdris’in Mihriban’dan oğludur. Peki bu olay nasıl gelişti Sultan o zaman neredeydi? Bunu ilerleyen günlerde göreceğiz. Gelelim Vartolu’nun diğer bir sırrına.

Aslında bu bir sır değil. Herşey ortada gözüküyor. Vartolu’nun sağ gözünde bir kırmızılık var. Özellikle kızdığı ve hüzünlendiği zamanlarda bu kırmızılık artıyor. Bunun nedenini araştırdık. Bir şey bulamadık. Aklımıza sanatçının gerçekte gözünün kırmızı olabileceği geldi. Bir kaç projesi ve instagram fotoğraflarında böyle bir şeye rastlamadık. Eğer sanatçının gerçekte böyle bir durumu yoksa dizide rol amaçlı bu şekilde yapılmış olabilir. Peki dizide Vartolu’nun sağ gözü neden kırmızı? Burada 2 seçenek bulunuyor. Birincisi karizma olsun diye bu şekilde bir makyaja gidilmiş olabileceği. İkincisi ise Vartolu’nun geçmişte gözü ile ilgili bir hikayesinin olması. Sizce bu iki seçenekten hangisi olabilir? Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Çukur Vartolu’nun Sağ Gözü Kırmızıya Dönüyor!

Etiketler: çukur vartolunun gözünün hikayesi çukur vartolunun sağ gözü neden kırmızı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL