Çukur Vartolu’ya İhanet Eden Hain Kim? Vartolu Haini Nasıl Bulacak?

Çukur Vartolu’ya İhanet Eden Hain Kim? Vartolu Haini Nasıl Bulacak?

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Çukur beklenen fragman yayınlandı. Fragmanda Vartolu içimizde bir bilgilerimizi Yamaç’a veriyor? Bu haini bulacağım diyor. Peki bu hain kim? Yazımızda..

Çukur Vartolu’ya İhanet Eden Hain Kim? Vartolu Haini Nasıl Bulacak?

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Çukur’da Vartolu “içimizde bir hain var bizim bilgilerimizi dışarıya veriyor ve ben o haini bulacağım” diyor. Peki Vartolu bu hainin olduğunu nereden çıkardı? Vartolu bu haini hangi yolla bulacak? Vartolu’ya ihanet eden hain kim?

Çukur dizisinde Vartolu geçen bölümde Vartolu kendisi hakkında bilinmeyen bir gerçeğin öğrenilmesi ile adeta şok olmuş ve kendinden geçmişti. O kadar ki yürüyemez hale geldi. Yamaç Vartolu hakkında hiçbir şey bilmiyordu. Fakat Muhittin Vartolu’nun bir adamının sarhoş halde ağzından kaçırdığı Vartolu bir adamı türkü söylüyor diye eşek sudan gelinceye kadar dövdü ifadeleri üzerine Muhittin Vartolu’nun adamından daha detaylı bilgiler alınca Vartolu’nun Mihriban şarkısına verdiği tepkiyi öğrenmiş oldu.

Tüm bu gelişmelerden sonra Yamaç ile konuşmaya gelen Vartolu konuşurken arkadan Mihriban türküsünü duyar ve deliye döner ve kendinden geçer. Yamaç ise Mihriban’ın kim olduğunu merak eder. Vartolu neden böyle tepki vermiştir? Yamaç bu soruların cevabını ararken Vartolu kendine geldiğinde özel hayatını Yamaç’a kim söyledi? Hain kim? Bunu bulacağını söyleyen Vartolu haini nasıl bulacak? Vartolu ile ilgili bilgiyi Muhittine söyleyen Vartolu’nun adamı yukarıdaki fotoğrafın sağında duran beyaz sakallı olan adamıdır.

[mavitext]Çukur Emmi Ölecek mi? Tıklayınız![/mavitext]

Çukur 8. bölüm Fragmanı!

Çukur Vartolu’nun Bulacağı Adamı Videosu!

Etiketler: çukur vartolu haini nasıl bulacak çukur vartolu haini öldürecek mi vartoluya ihanet eden hain kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL