Çukur Yamaç Beyefendi’yi Öldürecek mi? Beyefendi Ölecek mi?

Çukur Yamaç Beyefendi’yi Öldürecek mi? Beyefendi Ölecek mi?

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarında yayınlanan Çukur kaldığı yerden devam ederken dizide Yamaç Medet’den Selim’i vurmasına neden olan kişinin tarifini alır ve bu kişinin Bey Efendi olduğunu öğrenir. Bunun üzerine harekete geçen Yamaç Bey Efendi ile karşı karşıyadır. Beyefendi ” bu gece bu iş bitecek” diyerek adeta Yamaç ile vuruşacağını bildirmektedir. Peki kardeşinin Selim’in vurulmasında ve bir çok işin arkasında olan Beyefendi’ye Yamaç ne yapacak? Beyefendi ölecek mi?

Çukur Yamaç Beyefendi’yi Öldürecek mi? Beyefendi Ölecek mi?

Çukur dizisi 19. bölümü ile 5 Mart Pazartesi ekranlara gelirken dizinin geçmiş bölümünde çok hareketli sahneler yaşandı. Öncelikle Emrah Komiser diziye dahil oldu ve ortalığı karıştırdı. Çukur’da kim var kim yok aldı. İlginç anların yaşandığı dizide taşlar yavaş yavaş yerine oturmaya başladı. Bu taşlardan bir tanesi Emrah’ın Sena’nın üvey abisi olduğu ve onu ciddi oranda çocukluğundan beri baskılamasıydı. İzleyici asıl şoku ise Emrah Komiser’in Beyefendi’nin oğlu olduğunun ortaya çıkması ile yaşadı.

Çukur’da diğer gelişme ise geçen haftaki bölümde Medet’in Beyefendi tarafından kaçırılıp bir yerde işkence yapılması ve bir anlamda robot haline getirilmesiydi. Robot haline gelen ve sadece Yamaç’ı vurmayı hedefleyen böylelikle Vartolu’nun intikamını almak isteyen Medet Çukur’da kahve önüne gelmiş, silahını Yamaç’a doğrultmuş ve tetiğe basmıştı. Ancak kurşun Yamaç’a değil onun önüne atlayan Selim’e gelmiş ve sırtından vurulmuştu.

[mavitext]Çukur Selim Ölecek mi? Diziden Çıktı mı? Tıklayınız![/mavitext]

Selim ilk defa ailesinden biri için kendisini feda etmiş ve ölüm ile burun burunadır. Tüm bu gelişmeler üzerine Medet’i tutan Yamaç’ın adamları Medet’i götürdüler. Yeni bölüm fragmanında ise Selim ile ilgili önemli haberler verilirken Selim’in ölüp ölmeyeceği merak konusu oldu. Benim düşüncem ölmeyeceği yönünde. Yamaç Medet’den kendisini bu hale getiren kişinin ve abisinin vurulmasına neden olanın kim olduğunu Medet’in yapmış olduğu tarif ile öğrenir ve artık Beyefendi ve Yamaç karşı karşıyadır.

Çukur’da tariflere uyan tek kişi Beyefendi’dir. Şimdi herkes bu karşılaşmada kimin yara alacağı ve Yamaç’ın Beyefendi’ye ne yapacağını merak etmektedir. Zira Beyefendi Yamaç’ın abisi Selim’i vurdurmuş, diğer taraftan tüm kirli işlerin altından da o çıkacaktır. Bu durumda Yamaç bu yapılanların bedelini ödetecektir. Yamaç’ın Beyefendi’yi öldüreceği aşikardır. Ancak zamanı bugün mü yoksa ilerleyen günlerde mi bunu göreceğiz. Sizler Çukur’da yaşanan son gelişmeler hakında ne düşünüyorsunuz? Sizce Yamaç Beyefendi’yi öldürür mü? 

[saritext]Çukur Komiser Emrah Kimdir? Tıklayınız![/saritext]

Çukur 19. bölüm Fragmanı

Etiketler: çukur beyefendi ölecek mi çukur yamaç beyefendiye ne yapacak çukur yamaç beyefendiyi öldürecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL