Çukur Yamaç Medet’i Vuracak mı? Medet Ölecek mi? Sultan Ne Karar Verecek?

Çukur Yamaç Medet’i Vuracak mı? Medet Ölecek mi? Sultan Ne Karar Verecek?

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Çukur tüm heyecanı ile devam ederken dizide Sultan Ana vurulmuştu. Sultan Ana vurulduktan sonra kötürüm kalmış ve artık bacakları çalışmıyordu. Bu duruma çok sinirlenen Sultan Ana Yamaç’a “beni vuran adam mezara girmedikçe sana sütümü helal etmiyorum” dedi. Bu sözler üzerine Yamaç Medet’i buldu ve Sultan Ana’nın karşısına getirdi ve başına silahı dayadı. Yamaç Medet’i vuracak mı? Medet ölecek mi? Sultan ne diyecek? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Çukur Yamaç Medet’i Vuracak mı? Medet Ölecek mi? Sultan Ne Diyecek?

Show Tv ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Çukur tüm heyecanı ile devam ederken dizide son yaşananlar Medet için sona mı gelindi yorumlarına neden oldu. Medet her ne kadar kötü işler yapsa da özünde iyi bir insan ancak biraz saf ve sakar bir karakter. Elinde silah olan birinin sakar olmasını varın siz düşünün nelere yol açabilir. Medet ilerisini ve gerisini pek düşünmeyen günü yaşayan birisidir. Tüm bu özellikler Medet’in başını beladan kurtulmamasına neden olmuştur.

Medet daha önce defalarca Vartolu’ya sıkıntılar yaşatmıştır. Şimdi de Koçovalılar ile karşı karşıya kalmaktadır. Önce Selim’i Baykal’ın planları ile vuran Medet şimdi de Sultan Ana’yı yanlışlık ile vurmuştur. Nedret Vartolu’dan hesap sormaya gitmiş ancak bunu engellemek isteyen ve silahının ağzında kurşun olan Medet, Nedret’i engellemek isterken Nedret’i durdurmaya gelen Sultan Ana’yı karnından vurmuştur.

[pembetext]Çukur Lana Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Sultan Ana hemen hastaneye kaldırılırken, iyileşmiş ancak bacakları felç kalmıştır. Bu duruma çok sinirlenen Sultan Ana evinde önce İdris’e bu zamana kadar bu bacaklar ile sana hizmet ettim, al bunlar senin olsun derken, son sözümde sana diyerek Yamaç’a beni vuran adam mezara girmedikçe sana sütümü helal etmiyorum demiştir.

Yamaç Medet’i almış ve Sultan Ana’nın karşısına getirmiştir. Sultan Ana’ya vur dersen gözümü bile kırpmadan vururum demiştir. Sultan Ana’ya Medet’in gözlerine bakmasını söylemiş ve ağzından çıkan bir çift söze göre Medet’i vuracağını söylemiştir. Burada Yamaç isteseydi Medet’i kendi öldürürdü. Bu şekilde Medet’in bu işi yanlışlıkla yaptığı için ölmesini istemiyordu. Bunu da Sultan Ana’nın karşısına çıkartarak yaptı. Dizide Sultan Ana Medet’in gözlerine baktıktan sonra merhamete gelecek ve Medet’i vurdurmayacak ancak bir ceza verecektir. Medet dizide ölmeyecek.

[mavitext]Çukur Medet Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Çukur 25. Bölüm Fragmanı

Etiketler: çukur medet ölecek mi çukur sultan ana ne diyecek çukur yamaç medeti vuracak mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL