Çukur Yamaç’ın Çocukluğu kim, Çocuk Oyuncu Kimdir? (Berat Ali Onak)

Çukur Yamaç’ın Çocukluğu kim, Çocuk Oyuncu Kimdir? (Berat Ali Onak)

Yazar: Emre Çukur Kim Kimdir

Çukur dizisinde son dakika sürprizleri bitmek bilmiyor. Her hafta şok bir gelişme bizleri bekliyor oluyor. Bu seferde dizinin 3 şubat pazartesi ekranlara gelecek olan bölümünde Yamaç’ın çpukluğuna flashback sahneler ile gidilecek. Bu sahneler Yamaç’ın çocukluğunu, küçüklüğü kim canlandıracak,Çukur Yamaç’ın Çocukluğu kim, Çocuk Oyuncu Kimdir? (Berat Ali Onak)

Çukur dizisinde Yamaç ile Vartolu yüzleşmesi ekranlara damga vuracak. bu yüzleşmede hem Yamaç’ın hem de Vartolu2nun küçüklüğüne gidilecek. Bu sahneler de ise Yamaç’ın çocukluğunu kimin canlandıracağı yada canlandırdığı gibi soruların gelmesi normal. Çukur’da Yamaç’ın ocukluğunu canlandıran oyuncu Berat Ali Onak’tır. Peki Berat Ali Onak kimdir?

yakışıklılığı ve sempatik tavırlarıyla dikkatleri üzerine çeken Berat Ali Onat 10.06.2012 tarihinde dünyaya gelmiştir. Kumral tenli olan çocuk oyuncu yeşil gözleri ile dikkat çekmektedir. 11-115 cm boyunda olan Berat ali Onat 16-20 kg ağırlığındadır. Daha öncede Çukur’da Yamaç’ın çocukluğunu canlandıran Berat Ali, Çukur’un 14. Ve 38.bölümlerde ekran karşısına çıkmıştı. 2016 yılında da 1Alp 3Çocuk programına katılan Berat Ali Onat performansı ile gelecek vaat eden isimlerden.

Çukur’da 3 şubat pazartesi ekranlara gelen bölümde Yamaç’ın çocukluğuna gidilecek ve flashback sahnelerle bol bol Berat Ali Onak ekranlarda olacak. Genç kardeşimize kariyerinde başarılar dileriz.

 

Etiketler: çukur küçük yamaç kimdir çukur yamaçım küçüklüğü kim küçük yamaç kim yamaçın çocukluğu kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL