Çukur Yeni Baykal Bey Kimdir? Baykal’ın Oğlu Nazım mı?

Çukur Yeni Baykal Bey Kimdir? Baykal’ın Oğlu Nazım mı?

Yazar: Emre Çukur

Çukur’da yeni bir karakter diziye girdi girecek derken akıllarda soru işareti oluşturmaya yetti. Baykal isminde yeni bir karakter diziye dahil oldu. Ancal bu Baykal eski Baykal mı yoksa yeni bir Baykal mı türedi belli değil. Çukur’da ki yeni Baykal kimdir?

Baykal ve Çeto Çukur’un 2. sezon 20. bölümünde buluşmuşlardır. Baykal’ın araba koleksiyonunda buluşurlar. Peki bu Baykal kimdir? Yoksa Baykal’ın oğlu mu?

Evet Çukur’da ekranlara gelen Baykal karakteri bize göre Baykal’ın oğlu Avukat Nazım’dır. Nazım normalde kardeşi Emrah tarafından vurulmuştur. Öldü olarak bilinen Nazım yeni sezonda yeni patron Baykal olarak karşımıza çıkacaktır.

Baykal karakterini canlandıran oyuncu Burak Sergen şu anda Trt1’de Halka dizisinde oynanamaktadır. o diziden çıkıp Çukur’a yeniden gelmesi imkansızdır. O halde Baykal kimdir? Baykal isminin 2.sezonda da kullanılması Baykal’a yakınlığı ile bilinen birisinin olduğunu gösterir. Baykal diye başka bir karakteri getiremezler. O halde gelen kişi Baykal’ın oğlu avukat Nazım’dır.

İntikam almak için yeniden oyuna dahil olur. Karakuzuları kullanarak Çukur’dan intikam almak isteyen Nazım, hem Yamaç’ı hem Cumali, Selim, Salih ve İdris babayı yeniden zorlayacaktır. Çukur’da ve İstanbul’a kartlar yeniden karılacaktır. Çukur’da yeni Baykal Nazım kimdir?

Ahmet Tansu Taşanlar Çukur’da Nazım karakterini canlandırmıştır. 1984 Ankara doğumlu olan oyuncu Selçuk Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. İlk dizisini 2008 yılında Küçük Kadınlar’la yapmıştır. Muhteşem Yüzyıl, Vatanım Sensin, Veda, Analar ve Anneler gibi dizilerde oynamıştır. Çukur’da ise Vartolu ve Selim arasındaki anlaşmayı sağlayan Avukat Nazım karakterini canlandırmıştır.

Etiketler: çukur yeni baykal kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL