Çukur Yeni Bölüm Fragmanı Neden Yayınlanmadı? 1 Ocak Neden Yok?

Çukur Yeni Bölüm Fragmanı Neden Yayınlanmadı? 1 Ocak Neden Yok?

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Çukur’da yeni bölüm fragmanından bir kesit yayınlanmadı. Normal şartlara 1 Aralık Pazartesi günü yeni bölümü ile ekranlarda olması gereken Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanının yayınlanmaması akıllara ne oluyor neden yayınlanmıyor? Yoksa yeni bölüm yayınlanmayacak mı gibi soruları getirdi. Çukur 1 Aralık yeni bölüm fragmanı neden yok? Yazımızda..

Çukur Yeni Bölüm Fragmanı Neden Yayınlanmadı? 1 Ocak Neden Yok?

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Çukur 10. bölüm ile ekranlara gelmiş ancak dizinin 11. bölüm fragmanından bir kesit yayınlanmadı. Normal şartlarda bugüne kadar yeni bölüm sonunda kesinlikle yayınlanan fragman neden yayınlanmadı gibi soruları Çukur izleyicileri merak etti. Bizlerde bunun nedenini araştırdık.

Çukur dizisi muhtemelen 1 Ocak yeni bölümü ile ekranlarda olmayacak. Zira dizilerin bir çoğu yılbaşı ilk bir kaç hafta yayınlanmıyor. Hatta bazı diziler bu işi abartıyor ve bu olayı 4  haftaya kadar çıkarıyor. Bunun nedeni ise reklam antlaşmalarıdır. Çukur’un yeni yılın ilk haftası yayınlanacağı belirtilmişti ancak fragmanın yayınlanmaması Çukur’un da bu geleneğe uyacağını gösteriyor.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Çukur’un yeni bölümü yayınlanmalı mı yoksa 1-2 hafta ara mı vermeli? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

[mavitext]Çukur Doğubeyazıt Neresi? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: çukur 1 ocak neden yok çukur neden yayınlanmıyor çukur yeni bölüm neden yok


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL