Çukur Yeni Cezaevi Müdürü Kim? Gerçek Adı, Oynadığı Diziler?

Çukur Yeni Cezaevi Müdürü Kim? Gerçek Adı, Oynadığı Diziler?

Yazar: Emre Çukur

Çukur‘a yeni karakterler giriş yapmaya devam ediyor. Vartolu babası İdris’in öcünü almak için başka bir cezaevine nakil edilmiştir. Orada hem cezaevi müdürüyle hem de gardiyanlarla sorun yaşayan Vartolu sonunda aradığı müdürü bulmuştur. Cezaevi müdürü değişmiş yeni birisi gelmiştir. Yeni müdür kimdir?

Vartolu Salih İdris’i öldürenin cezwevinde olduğu bilgisi ile cezaevn değiştirmiştir. Gittiği yerde birçok badire atlatmış, kavga etmiş, dövülmüş, bazen hücrede bazen koğuşta günler geçirmiştir. Vartolu’yu sonunda rahat ettirecek birisi gelmiştir. Müdür efendi, sözünün eri, hak yemeyn birisidir.

Çukur dizisinde yeni müdür rüşvet aldığı için bir çalışanının arabasını yakmıştır. Dürüstlük abidesi birisidir. Yeni müdür kimdir? Yeni Müdür, Cezaevinde olan bitenleri yavaş yavaş anlamaktadır. Vartolu sayesinde cezaevinde işleri düzene sokar ve Vartolu da bu sayede rahat eder.

tıkla>>>Çukur Ebu Kaysar Kimdir, Hangi Oyuncu Canlandırıyor?

Cezaevi Müdürü’nü Gökay Müftüoğlu canlandırmaktadır. İzmir doğumlu olan Müftüoğlu, Liseden sonra Amsterdam’a gitti ve burada oyunculuk eğitimi aldı. Sonrasında Dokuz Eylül Üniversitesinde Güzel Sanatlar Fakültesinde oyunculuk lisans eğitimine devam etti. Kamera karşısındaki ilk deneyimi  2011 yılında Cennetin Sırları isimli dizi ile oldu.

Sonrasında 2012 yılında Ağır Roman Yeni Dünya, 2013 A.Ş.K., 2014 Emanet, 2015-2016 Kara Sevda, 2017 Ver Elini Aşk ve 2018 yılında Muhteşem İkili isimli dizilerde rol aldı. Sinema filmi olarak 2013 Sivil, 2014 Yolunda A.Ş.-Çinçin Bağları ve 2018’de Dünya Hali isimli projelerde yer aldı.

Gökay Müftüoğlu Rabia Sultan Düzenli’nin menajerliğinde oneofus ajansına bağlı olarak kariyerine devam etmektedir. Yetenekli oyuncunun instagram adresi gokaymuftuoglu’dur. 62,4k takipcisi olan oyuncu yeteneği ile bir çok projeden teklif almaya devam etmektedir.

Etiketler: çukur yeni cezaevi müdürü çukur yeni müdür çukur yeni oyuncular


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL