Çukur Yıldız Nerede, Neden Yok, Diziden Çıktı mı?

Çukur Yıldız Nerede, Neden Yok, Diziden Çıktı mı?

Yazar: Emre Çukur

Çukur’da Yıldız ve Cumali aşkı mı başlıyor dediğimiz anlar oldu. Yıldız ve Cumali’nin aslında çocukluk aşkı olduklarını öğrendik. Cumali hapisten çıktıktan sonra yeniden bir araya gelmişler ve eski günleri yeniden başlar oldu. Ancak Yıldız uzun zamandır dizide yer almıyor, Yıldız nerede, çıktı mı?

Çukur‘un son bölümünde Damla karakteri ile Cumali’nin yakınlaşması akıllara hemen Yıldız’ı getirtti. İzleyenler tam Cumali ve Yıldız aşkına alışmışlardı ki Yıldız bir anda ortadan kayboldu. Dizinin son bölümünde Damla karakteri de bizleri bir hayli etkiledi.

Uluç’ın kızı olan Damla, erkeksi tavırları ve azının bozuk olması ile herkesi şaşırtmıştır. Karakuzular’ın saldırması sonucu Uluç iyi bir dayak yemiş ve kızı Damla’da zor durumda kalmıştır. Cumali Damla’yı kurtarmış ve aralarında sanki bir aşk başlamış gibidir. Tam Yıldız ve Cumali aşkı başlıyor derken Damla’nın ortaya çıkması bizleride şaşırttı.

Yıldız nerede, çıktı mı? Yıldız karakteri ile ilgili şuan için resmi bir açıklama gelmedi ama Yıldız’ın uzun süre dizide yer almaması diziden çıktığının en büyük göstergesidir. Özellikle Cumali için yeni bayan karakterin diziye dahil edilmesi de şüpheleri kuvvetlendirmiştir. Yıldız diziden ayrılmıştır.

Çukur Erkan Kolçak Köstengil (Vartolu Salih) Neden Diziden Ayrıldı? Yeni Dizisi Ne?

Etiketler: çukur yıldız çıktı mı çukur yıldız neden yok çukur yıldız nerede


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL