Çukur Yücel Kimdir? İşte Yeni Oyuncu Hakkında Detaylar!

Fenomen dizi Çukur’da her an yeni gelişmeler olabiliyor. Yeni karakter Yücel diziye dahil oldu. Daha önce esrarengiz bir şekilde dizide gözüken gözüke karakter yani bölümde seyirci ile buluştu. İşte yeni karakter Yücel kimdir, gerçek adı ne, oynadığı diziler gibi tüm detaylar…

Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Erkan Avcı, Berkay Ateş ve Öner Erkan gibi güçlü isimleri bünyesinde barındıran dizi Çukur’da aksiyon ve heyecan bitmek bilmiyor. Senaryo ekibi hikayeye uygun karakterleri de diziye dahil etmeye devam ediyor. O karakterlerden birisi de Yücel karakteri.

Yücel karakteri önce dizide gizemli bir kişi olarak ekranlara gelecek. Büyük ihtimal kendisi Oruç Resim karakteri ile diziye dahil olacak. Daha sonra ise kendisinin Yücel olduğu belli olacaktır. Yücel karakterini canlandıran oyuncu ise  Tansu Biçer’dir. Tansu Biçer kimdir?

Çukur Oruç Reis Kimdir? Karakter Analizi

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde ‘Başmomiser Kemal’i canlandıran Tansu Biçer, Çukur dizisine yan karakter olarak giriş yapmıştır. Kendisi oldukça başarılı bir şekilde sektörde yükselen oyunculardan birisidir. Kısaca kendisini tanıyalım. 1978, Ankara doğumludur.

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. 2001 yılında okulu bitirmiş ve hemen akabinde Tiyatro Anadolu’da oyuncu olarak çalışmaya başlamıştır. İstanbul’a yerleştirkten sonra ise dizi, sinema, reklam ve seslendirme sanatçılığı ile ilgilenmiştir. Küf isimli sinema filmi ile en İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülünü almıştır.