Çukur’a Yeni Oyuncu; Duayen Oyuncu Çukur’la Setlere Döndü!

Çukur’a Yeni Oyuncu; Duayen Oyuncu Çukur’la Setlere Döndü!

Yazar: Emre Çukur

Pazartesi günlerinin sevilen dizisi Çukur’a yeni bir oyuncu girdi. Duayen oyuncu uzun süren aradan sonra Çukur dizisi ile setlere döndüğünü açıkladı. Peki ünlü oyuncu hangi karakteri canlandıracak?

Çukur’a Yeni Oyuncu Girdi!

Mahallenin Muhtarları dizisi çıkış yakalayan ve tanınan Filiz Taçbaş Çukur‘un yeni sezonunda Çukur dizisine dahil oldu. Ünlü oyuncu bu gelişmeyi sosyal medya hesabından şu sözlerle duyurdu; “Çukur dizisi ile setlere dönmenin heyecanını sizlerle paylaşmak istedim.. Ben de sizler kadar heyecanlıyım.. İzmir Foça’dan, Çukur için döndüm”  dedi.

Çukur Filiz Taşbaç Hangi Karakteri Canlandıracak?

Ünlü oyuncunun diziye dahil olması dizinin fanları tarafından da heyecanla karşılandı. Dizi severler ünlü oyuncunun dizide hangi karakteri canlandıracağını sorgulamaya başladılar. Çukur Filiz Taçbaş hangi karakteri canlandıracak?  Dizide rol alacak olan Filiz Taçbaş’ın hangi karakteri canlandıracağı hakkında kesin bilgi hanüz gelmedi. Ancak dizi setinden aldığımız bilgilere göre Filiz Taçbaş’ın bir sahnesi Ogeday ile yemek yerken çekilmiş.

Filiz Taçbaş Ogeday Erdenet’in Annesi mi?

Yapılan tahminlere göre Filiz Taçbaş, ya Ogeday’ın eşi yada annesi olarak diziye dahil oldu. Güçlü bir kadın görüntüsü veren Filiz Taçbaş büyük ihtimal Ogeday’ın annesi olarak karşımıza çıkacak. Peki Filiz Taçbaş kimdir, kısaca tanıyalım?

Çukur Filiz Taçbaş kimdir?

1964 İstanbul doğumlu olan ünlü oyuncu 10 yaşındayken sektöre adım attı. Küçük yaşlarda kamera karşısına geçen Filiz Taçbaş daha sonra bir süre ara verdi. 1992 yapımı Mahallenin muhtarları dizisinde rol aldı ve kısa sürede tanındı. Filiz Taçbaş aynı zamanda profesyonel tenisçidir. Hem dizi hem sporla ilgilenmiştir. 2000 yılında evlendiği Cahit Yavuz ile 2011 yılında boşanmıştır.

16 yaşında tek bir fotoğrafla katıldığı güzellik yarışmasında birinci olmuş ve sonrasında tiyatro kariyeri başlamıştır. Arka Sokaklar Ayla öğretmen karakteri ile uzun süre ekranlarda yer almıştır. Arka Sokaklar dizisinden ayrıldıktan sonra uzun bir süre ekranlara ara vermiştir. Şimdi ise efsane dizi Çukur ile dönüş yaptı.

Etiketler: Çukur Filiz Taşbaç


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL