Çukur’da Akın Koçovalı Netleşti, Burak Dakak Kimdir?

Çukur’da Akın Koçovalı Netleşti, Burak Dakak Kimdir?

Yazar: Emre Çukur

İlk sezondan beri izleyicinin merakla beklediği Akın Koçovalı karakteri en sonunda netleşti. Bir çok isim Akın karakteri için düşünüldü. Bir ara Cio dendi, öncesinde Ekin Koç merakla beklenen karakter için kulislerde geçti. Ancak sonunda finale 2 bölüm kala Akın Koçovalı karakteri netleşti.

Akın Koçovalı kimdir, hangi oyuncu canlandıracak? Akın Koçovalı karakteri için düşünülen isim Burak Dakak oldu. En son Gülperi dizisinde Hasan karakterini canlandıran Burak Çukur’un 27 mayıs pazartesi günkü bölümünde ekranlara gelecek.

Akın Koçovalı karakterinin bildiğiniz gibi ilk sezondan beri ara ara ismi geçiyordu. Son sezonda ise Akın ismi artmaya başladı. Dikkatli izleyiciler Akın’ın yakın zamanda diziye giriş yapacağını anlamıştı. Sonunda beklenen Akın diziye giriş yapıyor. Akın kimdir, gerçek adı ne, diziye nasıl bir etkisi olacak, tüm detaylar yazımızın devamında.

Akın Koçovalı nasıl bir karakterdir?

Akın bildiğiniz gibi Selim’in oğlu. Selim dizide sezon finalinde vurularak ölecek ve Akın ise babasının intikamını almak için diziye giriş yapacak. Akın diziye girdikten sonra Çukur’da dengeler değişecek. Tabi Yamaç’ın işi daha da zorlaşacak. Çünkü Akın deli dolu, çabuk parlayan bir tip olacak. Bir çok olayın alevlenmesinde etkisi olacak.

Yamaç ise bir yandan Akın’ı kontrol altında tutmaya çalışırken dğer yandan da Çukur’da dengeyi korumaya çalışacak. Akın Koçovalı karakterini canlandıran oyuncu Burak Dakak’dır. Burak Dakak, Burak dakak 1998 Ankara doğumludur. Burak dakak Bahçeşehir üniversitesi sinema ve televizyon bölümünü bitirmiştir.

Çukur’un Akın’ı Burak Dakak kimdir?

Kariyerinin ilk dizisi doğruluk ekseni isimli proje olup bu dizide küçük oyuncu olarak yer almıştır. Daha sonra 2009 yılında ise Ezel isimli dizide rol almıştır. Sonrasında ise geniş aile, kolej günlüğü, son, benim adım Gültepe, muhteşem yüzyıl Kösem, umuda kelepçe vurulmaz ve son olarak Gülperi isimli dizilerde rol almıştır.

tıkla>>> Burak Dakak Ezel’de Hangi Rolde Oynamıştı?

Burak dakak Icontalent ajansına bağlı olarak kariyerine devam etmektedir. Kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Büşra Gündüz ile seviyeli bir aşk yaşamaktadır. Sevgilisi Büşra Gündüz’de icontalent ajansına bağlı bir oyuncudur. Büşra Gündüz Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Oya’nın gençliğini canlandırmış ve performansı ile göz doldurmuştu. instagram hesabı buusragunduz‘dur.

Burak Dakak’ın instagram hesabı burakdakak_ dir ve twitter hesabı ise BDakak’tır. Kariyeri ve geleceği parlak olan başarılı oyuncu Burak Dakak’a yeni dizisi Çukur’da başarılar dileriz.

Etiketler: akın koçocalı burak dakak burak dakak sevgilisi çukur


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL